Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy szedj gyógyszert, vagy hogy miért nem szedsz gyógyszert? Nem tudják, hogy milyen mellékhatásai lehetnek? Néha jobb az óvszer, mint a fogamzásgátló. Főleg ha gyereket akar az illető.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%

Igen, a káros mellékhatásairól mindenki hallgat -.-

Azt hiszik, hogy természetes úton lehetetlen védekezni...pedig csak egy csepp kis ész kéne hozzá és matek.

2011. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Sőt, nagyot fognak nézni, ha majd később nem fog összejönni a baba.
2011. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, mi a problémád ezzel. Mindenki döntse el saját maga, hogyan akar védekezni.
2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Azt hiszik, hogy természetes úton lehetetlen védekezni...pedig csak egy csepp kis ész kéne hozzá és matek.


Azt hozzá kell tenni, hogy plusz a jószerencse meg a sűrű ima. Nem hallottál még olyanról, hogy bármikor lehet spontán peteérés, szabályos cikluson belül is? Mivel nekem pl. megvan az a bizonyos "csepp eszem", ezért nem kontárkodom a Billings-módszerrel...

2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

"Azt hozzá kell tenni, hogy plusz a jószerencse meg a sűrű ima. Nem hallottál még olyanról, hogy bármikor lehet spontán peteérés, szabályos cikluson belül is? Mivel nekem pl. megvan az a bizonyos "csepp eszem", ezért nem kontárkodom a Billings-módszerrel..."


Igen, bármikor lehet spontán peteérés, de hogyha a petesejt burka nincs abban az időszakban, hogy befogadja a spermiumokat, akkor sehogysem tapadhat meg rajta a sperma, ergó nem lehetsz terhes.

2011. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Köszönöm kedves észrevételedet, de ha nem sértődsz meg, én maradok a TÉNYLEGESEN biztonságos fogamzásgátló tablettánál. Tudod, akinek igazán fontos (nekem AZ), hogy megelőzzön egy nem kívánt terhességet, megbízhatóan védekezik.
2011. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Egy nőgyógyász barátomnak most van egy pár páciense, aki elvileg a "terméketlen" időszakban esett teherbe. Van egy olyan is, aki menzesz alatt lett terhes. Ez sem ritkaság. Sőt, sokan megszakításos "védekezés" mellett esnek teherbe. Én nem kockáztatok. Nem vagyok gumi ellenes, de hagy döntsem én el, hogy melyik módszerben bízom meg teljes mértékben.
2011. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi, de ha valaki gyereket akar, akkor nem védekezik, ezért kicsit ebben a formában értelmetlen a kérdésed.

Másfelől: a mai gyógyszerek mér nagyon kis mértékben tartalmaznak hormonokat, és nem is egészségtelenek, azonfelül kb 100 féle van, így kiválaszthatod azt, ami neked a legjobban megfelel.

A gyógyszer biztonságosabb is, mint egy óvszer, a szex is jobb óvszer nélkül, és olcsóbb a tabletta (3 hónap 4.500 Ft). És a mellékhatásokról annyit, hogy nálam nincs, tesómnál nincs, anyukámnál nincs, barátaimnál nincs...

És a legfontosabb: anyukám most 45 éves, 16 éves kora óta szed fogamzásgátlót, ezt 2x hagyta abba, mikor gyereket akart, azaz velem és a tesómmal terhes volt. Mindketten a gyógyszer abbahagyása után 2 hónappal megfogantunk, és semelyikünknek semmi baja.


de ha te nem akarsz szedni, akkor ne szedd.


A matekos dologról meg annyit, hogy nem biztonságos (ismerősöm 4 gyereke ebből származik), és nem tudom hogy hogy vagy vele, de én inkább akkor akkor szexelek, mikor kedvem van, és nem akkor, mikor engedné a matek...

2011. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

Téged ugyan miért zavar, ha valaki gyógyszert szed?

A mellékhatásokról nem is beszélnek?

hát nem tudom, de én tisztában vagyok az esetleges mellékhatásaival. Nekem csak pozitív mellékhatásai voltak, bevált, szedem pont.

2011. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Szeretem az ilyen remek megállapításokat, hogy mivel nekem és a környezetemnek nincs semmi baja tőle, ezért kifejezetten csak egészséges lehet.


0. Alapszabály: az emberek nem gyártósorról gurulnak le, szóval nem jutunk el ilyen egyértelműen az egyedi, "kirívó" esetektől az általánosig.


1. Fogalmad sincs milyen negatív hatásai lehetnek, amik még nem jöttek elő.

2. Fogalmad sincs, melyek azok, amik előjöttek, de nem ennek tulajdonítod.

3. Soha senkinek nem kéne semmiféle hormont szednie folyamatos orvosi kontroll nélkül, még neked sem.

2011. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!