Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt a tulajdonságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt a tulajdonságot "kinőni", hogy nagyon könnyen belezúgok vkibe?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány. Az a baj, hogy nagyon könnyebb bele tudok zúgni vkibe, és ez nem úgy nyilvánul meg, hogy zaklatom vagy loholok utána, csak jól esik, ha beszélgetünk vagy keres, és marha rosszul érzem magam ha egy nap nem beszélnük vagy ilyesmi. Rossz kedvem lesz egész nap, pedig semmi okom nem lenne rá.


Szerintetek ezen lehet változtatni vhogy? Mert én már nagyon unom:/


2013. jan. 15. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elárulom Neked,hogy én közelebb járok a harminchoz,mint a húszhoz,és ugyanilyen vagyok,mint Te.Tudom,hogy ez elég gyerekes tulajdonság,mégis van,aki eleve ilyen természetű,amolyan szerelmes típus.Sok mindent nem tudsz tenni ellene,maximum megpróbálhatsz óvatosabb lenni és reálisabban gondolkodni.
2013. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ohh köszi, reméltem, hogy ezt egyszer kinövöm, mert szerintem elég rossz tulajdonság, mármint az én szempontomból:(

És Neked volt, ami segített esetleg, hogy reálisabban tudj gondolkodni?

2013. jan. 15. 16:28
 3/7 Jézus :) ***** válasza:
56%

"Jézus mondta: Nyomorult a test, mely egy másik testen csüng, és a lélek, mely e kettőtől függ." - tam.ev.


Néha csak egy bizonyos tulajdonság miatt szeretünk bele a másikba. Belső vagy külső, nem számít. Szerelem első látásra?

Rossz edved talán azért lehet, mert te úgy gondolod, hogy több figyelmet, szenteltél a másiknak, mint ő neked. Ha adsz, ne várd el , hogy kapjál is. Mert így az ajándékod semmit sem ér, ha legbelül cserébe szeretnénk valamit. Még ha az csak egy köszönöm is. Adj a szeretetedből mindenkinek amennyit tudsz. Aki igazán méltó rá az viszonozni is fogja, ne félj!

2013. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, erre én is kíváncsi lennék.....

Nem zúgok bele az emberekbe, de ha valaki tetszik, akkor nagyon.

14/L

2013. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Igazából nem tudnám magamról elmondani azt,hogy sokat változtam volna,a mai napig mindenkibe beleszeretek,akivel kapcsolatba kezdek,és olyankor a rajongásig szeretem.ha egy napig nem láthatom az illetőt,lelki beteg vagyok szabályosan,iszonyúan hiányzik.Sajnos én semmit nem tudtam tenni eddig ez ellen,hiába próbálkoztam.A mai napig képtelen vagyok reálisan gondolkodni,az érzelmeim vezérelnek.
2013. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, kapcsolatfüggőség. Én is ebben szenvedek.:D
2013. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy Tamás evangéliuma? Miért kell hülyíteni az embereket? Tamás evangéliuma nincs benne a kánonban, ne példálózz már mindenhol ezzel a mondattal. Vagy ha mégis akkor ne írd oda, hogy Jézus mondta, mert nem mondta az egyház álláspontja szerint.


Kérdésre válaszolva próbáld megtalálni a megfelelő barátot, és akkor nem fog fenyegetni, hogy másba beleszeretsz :)

2013. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!