Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hogy írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogy írjak rá?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány suliban, de személyesen nincs alkalmam kezdeményezni, mivel szinte sosincs egyedül. Facebookon fogok ráírni. Szerintetek mit írjak elsőnek? írjak egy jól megfogalmazott pár soros üzenetet, hogy miért vettem fel, és hogy megismerkednék vele? Vagy csak vegyem fel, és írjak rá csak úgy? Esetleg ha van ötleted leírhatod. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 15. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
csóstét kívánok! <- ezt
2013. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írd, hogy jófejnek látszik és szívesen megismernéd. Nem kell túlbonyolítani. :)
2013. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg de, túl kell. Ez nem egy átlagos valaki, aki nem szokott hozzá a hasonló helyzetekhez. Sok embernek tetszik, feltételezem sokan próbálkoznak nála, profilképén vagy 300 like... ebből következik, hogy nagyok az elvárásai, mert megteheti, hogy válogat. Szerintem nem írhatok rá egy ilyen egyszerű szöveggel. Vagy de?
2013. jan. 15. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy "Szia cica van gazdád ?"

Csak utána ne csodálkozz ha egy pofon részese leszel.

Most komolyan, miért nem mersz oda menni és egy percre elhívni, hogy szeretnél vele beszélni ?? FIÚ/FÉRFI vagy akkor viselkedj is úgy. Good luck !

2013. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohohó, én kérek bocsánatot! Ilyen információkat nem írtál le, ezt honnan kéne nekem kitalálnom? Akkor bonyolítsd túl. Ha nem mersz ráírni /beszélni vele, akkor nem vagy a lánynak való.
2013. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted a többi fiú haditervet készít, amikor ráír. Csak spontán írnak neki és kész. Tedd te is azt és hallgass tegnap 17:48-ra.
2013. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Utolsónak van igaza!Figyelj csak egy csaj ugyan olyan mint a többi!Mindeggyik szereti ha beszélgetnek vele meghalgatják.Egy kicsit megsimogatják öket.DE EGY JO TANÁCS.HA NEM JÖTTÉL ANNYIRA ÖSSZE VELE VAGY CSAK KICSIT ISMERED HAS ALÁ NEHOGY LE MENJ!!!Max csak a hátát vagy a válát simogasd meg amikor elköszöntök ez egy jo pont lehet!És legyél magabiztos mert lehet a többi srác nem az!Mindig használd a FOTM.Az az figyelek és okosnak tettetem magam :D nekem mindig bevállik ha ilyen hülyeségekröl kérdezenek.De mindig figyelj mert ciki ha egy csaj beszél és kéri a tanácsod és te nem figyelsz!Szóval ha több csaj is van ott nyugottan menj oda hivd el beszélgetniCsak egy olyan pasira vár aki elmeri hivni mert az ilyen csajokat senki nem meri elhivni és mindig abban reménykednek hogy valaki elhivja és a csaj otthagyja és nekik sikerül ez hülyeség menj oda és megtudod az igazságot!Remélem segitettem
2013. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ne írj rá.

Ha "nem olyan lány aki hozzászokott az ilyenekhez" vagy ahogy te írtad, inkább jobb a személyes kapcsolat. Komolyan!

Szerintem a többi csaj elolvadna az ámulattól, ha csak úgy lazán odamennél és elhívnád egy szóra. :) Ezt már tapasztaltam. Nálunk mindig bejön az a srác, akinek van beszélőkéje, de legalábbis figyelmes és érdeklődő! ^^

2013. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!