Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi talál magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi talál magának barátnot, akkor neki kell rám írnia vagy én írjak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok voltunk, volt koztunk tobb is régebben, de annak már vége.. Azóta lett új barátnoje, de nem ír nekem, nem keres.. Tudja, hogy most vizsgáztam és ennyire nem érdekli ot mi van velem, vagy azt várja én írjak neki..
2013. jan. 15. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem, mikor "barátok" voltatok, akkor volt még valami az ő részéről, de most már van barátnője, így ő a fontosabb számára. néha ráírhatsz szerintem te is, de most már ne erőltesd, van kapcsolata. :(
2013. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha beszélni akarsz vele, írj neki! Mit veszíthetsz? Ezt a nagy taktikázást még nő létemre sem értem....:)
2013. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mennyi idősek vagytok.

Szerintem itt nem feltétlenül arról van szó, h nem érdekli, hogy mi van Veled, hanem csak egyszerűen elvan most kapcsolattal foglalva, amiben van. Pláne, ha nem is régi kapcsolatról beszélünk. Biztosan tudod Te is, milyen mikor újféle kapcsolatban vagy, igencsak meg tud szűnni a külvilág. :) Én azt gondolom, nyugodtan ráírhatsz, de vigyázz, ne okozz feszültséget közte és az a bárátnője között.

2013. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Épp azért gondoltam úgy, hogy nem akarok írni neki, nem hogy aztán baj lesz belole... De viszont, ha meg olyan jó barátok voltunk, mint ah azt mindig is mondta, akkor ha fontos lennék neki keresne... De ezek szerint..
2013. jan. 15. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Az igaz barát - nemtől függetlenül - akkor is barát marad, ha összejövök valakivel.

Nem akarom túlkombinálni, egyszerűen lehet, hogy elfelejtette... de szerintem a legtisztább az lenne, ha megbeszélnétek.

2013. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te, ha abból baj lesz, hogy ráírsz, akkor az már nem barátság.
2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó barátok vagytok akkor mind1 hogy ki ír a másiknak.Ha meg csak jóban voltatok és lehetett volna több is....hát jó kérdés.
2013. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne keresd. Én fiú szempontból nézem a dolgot, és bocsi, ha kemény leszek, de... azért nem keres, mert az új nőjével van elfoglalva, és ilyenkor egy pasi magasról tesz a többi csajra, főleg azokra, akikkel korábban "nagyon jó barátok voltak, volt közöttük több is régebben".

Inkább várd meg, amíg ő nem kezd el keresni. Ha a barátjának tart továbbra is, ez meg fog történni. De te most inkább hagyd, mert lehet, még le is koptat vagy megbánt.

Fogadd el azt a helyzetet, hogy ha egy pasinak lesz nője, akkor a régebbi csaj barátaival nagyon keveset fog törődni utána.

2013. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lényeg: Volt, volt vége. Sztem ne keresd soha többé.

Volt , volt vége.

Ideje lenne felfogni. Volt volt vége.

2013. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem értek teljesen egyet a 8-assal.


Én soha nem hanyagoltam el a fiú barátaimat sem, ha volt barátom, és ugyanígy, fordítva sem éreztem azt, hogy tolakodónak vették volna, ha írtam nekik egy üzenetet (akkor sem, ha a kapcsolatuk elején voltak). Szerintem ha valaki tényleg a barátod, nem tesz a fejedre magasról, csak azért, mert barátnője van. Persze, a barátnő fontosabb, nem is várható el, hogy többet foglalkozzon a barátaival mint a csajjal, de szerintem mondjuk heti 1 beszélgetés (annak sem kell több órásnak lennie) simán belefér....

2013. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!