Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik nem csak a macsó fiúkért vannak oda?

Figyelt kérdés

Több tapasztalatom van, ezeket most meg is osztom

1) a szerelmes párokban mindkét tag jóképű, jó alkatú, kívülről tökéletes

2) az olyan kövér emberek, mint én egyszerűen senkit nem érdekelnek, ráadásul akiket látok az utcán kövér emberek, ugyanabban a cipőben járnak mint én

3) a valós életben sokkal boldogabbak a "macsó" típusok (arról nem beszélve, hogy attól lesznek boldogok, ha a másiknak rossz)

4) nincsen semmi önbizalmam és fogalmam sincs, hogy gyűjtsek...



2013. jan. 15. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vannak.
2013. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

kezet foghatunk :)

én egy duci...oké, kövér lány vagyok. nincs barátom és én is azt látom, hogy ha megy egy pár az utcán, akkor mindketten vékonyak....

de azért nem hiszem, hogy ez mindenhol így van...talán csak rossz helyekre járok

2013. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Na kérlek, én meg vékony vagyok, de annyira, hogy ezért undorodnak tőlem a nők. Mivel jobb? A kövérebbek boldogabbak.
2013. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én kövér lány vagyok és van párom.

A koli folyosón 4 kövér pasi van és 3-nak ebből barátnője van. Sőt az egyiknek baromi szép a csaja.


A szakfelelősünk is kövér és neki is van barátja.

Továbbá a gépészeink egy része is, de a legtöbbnek van barátnője, ill. ha nincs akkor szexpartner.


Problem?

2013. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez csak az én véleményem, de a sovány ember könnyebben hízik, minthogy a kövér ember fogy.

Egyébként én már sok helyen jártam az országban és a legtöbb kövéret pont itt Pesten találtam, de a lényeget már a kérdésben elmondtam. Egy-két dolgot megemlíthetnék még, de azt max priviben, meg annak már nem csak ehhez a témához van köze.

2013. jan. 15. 18:36
 6/20 anonim ***** válasza:
ha zavar h kövér vagy fogyj le. ettöl lesz önbizalmad és lesz csajod is. ennyi...
2013. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"A kövérebbek boldogabbak."


Az csak a látszat, hidd el. Amúgy a legtöbb ember, kövér vagy vékony, kifelé akkor is boldognak mutatja magát amikor legszívesebben sírna. Ez nem testsúlytól függ.

2013. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát én már kimutatni sem tudom a boldogságot, egyébként nem volna ekkora probléma, ha nem volnék évek óta kövér és nem lett volna minden fogyási kísérlet sikertelen. A hozzáállásom is elég negatív, lassan úgy vagyok, hogy hiába fogyok le, vagy senkinek nem tűnik föl, vagy senkit nem érdekel, vagy szimplán addigra túl késő lesz...
2013. jan. 15. 18:43
 9/20 anonim ***** válasza:

mert ilyen a hozzáállásod... azt hangoztatod h minek fogyj le ugyis késö és ugyse lesz változás és pszichés alapon a szervezeted eleget is tesz a kivánságodnak miszerint felesleges energiát pazarolnia a fogyásodra.

az agyadon változtass és utána fogyj le. amugy hány centi vagy hány kilo és hány éves

2013. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Te tipikusan az a fiú vagy, akit nem szeretek. Egy lusta, gondolom töltött káposztát zabáló Magára nem adó, siránkozó típus.

Még ne pontozz, várj egy kicsit!

Meg van a lehetőséged, hogy sportolj, edzed magad, odafigyelj arra, hogy mennyit és mit eszel. Ehhez még pénz sem sok kell. Sportolhatsz magadban is otthon, kerékpáron, összeállíthatsz egy diétás étrendet mellé, hogy ne lépd túl a szükséges kalóriádat. Ha meg tudod fizetni, akkor egy fitnesz klubban segítenek is neked. De itt a neten is összeszedhetsz róla sok információt, miként tudnál leadni a sújodból. Én 182 magas és 59 kiló vagyok. Szeretem a töltött paprikát, a kocsonyát és a hurka, kolbászt. De tudom, mennyi a mennyi és nem ülök otthon, hogy siránkozni tudjak arról, hogy miért nem vagyok macsó típus. Ha lefogynál, sem hiszem, hogy egy macsó lennél, mert ahhoz önbizalom, határozottság kell. Ezt lehet tanulni.

Ne hidd, hogy a macsók sokkal boldogabbak. Ágról ágra szállnak, és nekik is nehezen jön össze az igazi, a végleges. A különbség az, hogy tesznek azért, hogy megnézzük őket. És melyik az a lány, akinek nem tetszik egy jóképű, erős fiatal okos, kedves srác, annak ellenére, hogy tudjuk, hogy ők ültetnek be minket a hintába.

Tegyél magadért!

Most pontozhatsz.

2013. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!