Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki macsó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki macsó? Milyen a macsó férfi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Le kellett volna fényképezned magad és ki kellett volna írnod hogy:Szerintetek hogy nézek ki? :) Csak poén!:)
2012. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
beképzelt,bunkó, van mire büszének lennie, játsza az eszét,kigyúrt (nem feltétlenül) :P
2012. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Idáig ez a macsó elég pejoratív kifejezés.:D Van valami pozitív oldala is?
2012. aug. 19. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

azok tele vannak önbizalommal, amellett hogy nem is mind extra jóképű, el tudják csábítani a nőket, jó a szövegük, és általában az a baj h...


irigyek rá a pasik...:)

2012. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Bunkó, paraszt, nem tiszteli a nőt. Ezekért vannak oda a nőstény egyedek.
2012. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmiképpen nem bunkó, máskülönben nem tudna meghódítani annyi nőt. Jó szöveg, magabiztos fellépés az tuti. A biztos egzisztencia, meg a jóképűség már nem feltétlenül. Ért a nők nyelvén, tud udvarolni, jó a stílusa, könnyen beleszeretnek a nők. És talán még az fontos, hogy nyílt lapokkal játszik. Ennyi jutott eszembe.
2012. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Pedig hidd el sok nő szereti, ha egy férfi bunkó vele, de persze mértékkel. A legtöbb férfi kedves a nővel, s ez megszokott lesz számára, h jaj ez a pasas átlagos, s tuti tetszem neki semmi extra.

De ha jön a bunkos, kissé leszarom, a nőt macsó emberke, akár felkeltheti az érdeklődését, hogy hmm ez más mint a többiek s nincs oda értem. Felkelti a nőben a vadászösztönt, mert nekik is van olyan.

2012. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

egy macsó az nem barom nem bunkó és nem egy se-ggfej.


Épp ez a lényeg! Kedves szerető és azt adja mondja amire a nőnek szüksége van amire vágyik!

2012. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A bunkóság alatt azerintem arra gondolnak, hogy kicsit szivatják a csajokat. Meg húzzák az agyukat. Legalábbis én szoktam, de még senki nem nevezett tahónak ezért.
2012. aug. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!