Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek,ahol lehet társalogni akár regisztrálás nélkül is(bér ez nem feltétel) a léyneg az,hogy fiatalabbak is legyenek,16évesekre gondoltam!Szóval,hogy van-e olyan leszbikus társkereső oldal ahol 16évesek is vannak?

2013. jan. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
keress! :)
2013. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Gyakori Kérdések . hu
2013. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg ilyen van.... keress rá.
2013. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ha jól tudom, itt vannak:

[link]

2013. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, pinkvanilla nem rossz, én is fenn vagyok, bár nem gyakran látogatok fel, inkább +25 évesek vannak, amúgymeg itt is pezseg az élet, csak körül kell nézni :D


pl. én 16 vagyok, ha gondolod, írj privit :)


16/l/l Bp.

2013. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az itteni ismerkedéssel is jók a tapasztalataim :) jófejek a felhasználók :D

Bár nem vagyok 16, de 18 igen, úgyhogy, ha gondolod, írhatsz nekem is, szívesen dumálgatok :)


18/L, Bp.

2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!