Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor melyik kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik kell a férfinek?

Figyelt kérdés

a) Belevaló, talpraesett, vagány nő, akin érződik, hogy sose futna egy férfi után, mert van önbecsülése, és nincs ráutalva senkire. Nem harsány vagy túl kemény, nem karrierista, viszont önálló, magabiztos. Ettől még lehet finom és nőies, de mégis az sugárzik belőle, hogy egyedül is teljesnek érzi magát, tudja, mit akar, nem nyavalyogna egy pasi után sem.


b) A törékeny nő, akinek egy erős támaszra, a nagybetűs Férfire van szüksége, aki mellett a férfi alfahímnek érezheti magát. Sebezhető, érzékeny lelkivilágú, akit védelmezni lehet. Nem sértődékeny vagy hisztis, de sugárzik belőle, hogy az a fajta, akit tejben-vajban lehet füröszteni, küzdeni lehet a kegyeiért.


Szerintem mindkettő elég jól hangzik, de mitől függ, hogy egy pasi melyiket részesíti előnyben? Talán a dominánsabbak a másodikat szeretik, akik meg nem macho tipusuak, azok az elsőt? Fiúk, nektek melyik jön be jobban? Lányok/nők, nektek mik a tapasztalataitok?



2013. jan. 16. 01:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
c
2013. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
a kulcsszavaknál: "házicica vagy vadmacska"
2013. jan. 16. 01:06
 3/32 A kérdező kommentje:
Csak a és b van. :)) Vagy a c az a kettőnek a keveréke?
2013. jan. 16. 01:07
 4/32 anonim ***** válasza:
c
2013. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
basszus, első válaszoló elvette az eszem... b :D
2013. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Na, akkor most írjon valaki d-t is! XD
2013. jan. 16. 01:08
 7/32 anonim ***** válasza:

Én a b mint Béla felé hajlok!

21F

2013. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

b


Az "a"-val volt dolgom és qrvára kib*szott velem a nagyképűségével. Azt mondta sírni fogok utána, hát a lófaszt, örülök, hogy megszabadultam tőle, egy életre elment a kedvem a társkapcsolatoktól miatta.

2013. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Az a egy kicsit b-vel megszórva.
2013. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

"basszus, első válaszoló elvette az eszem... b :D"


Ja, ilyen hatással vagyok az emberekre.

2013. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!