Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feldolgozható szerintetek? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldolgozható szerintetek? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatomban egyáltalán nincs érintés és sosem volt.Az elején furcsállottam,ma már tudomásul vettem.Sosem ér hozzám.Amit lehet filmeken ...stb látni,illetve normális embereknél,hogy egymáshoz bújnak...stb.Na ilyen nálunk nincs.Azt érzem,,hogy annyira lerombolta a lelki világomat ez az állapot,hogy fel sem merül bennem a változtatás esélye.
2013. jan. 16. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tudnám elfogadni. Az ember biológiailag is úgy van programozva, hogy ezekre szüksége van.

Ennek egyébként valami vallási mizéria az oka? Vagy kérdezted már tőle?

2013. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nueleth ***** válasza:
19%
Akkor nyugodj bele, hogy nem értek egymáshoz... Ne legyél már ilyen tehetetlen! Ha ezt te hiányolod, már rég hagyni kellett volna ezt a kapcsolatot.
2013. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult ki egyáltalán párkapcsolat ilyen feltételek mellett? Beszéld meg vele, ez nem normális, és téged is tönkretesz.
2013. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feldolgozható,egy ideig nyeled de majd meglátod,hogy ha betelik a pohár,változtatni fogsz!Vagy így vagy úgy!
2013. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha neked szükséged van erre, akkor nem szabad annyiban hagynod. Érzem ezt úgy, hogy nem szabad eltemetned a fejedben ezt a gondolatot, nem kell elfogadnod, hogy nálatok ilyen nincs, mert neked erre szükséged van és ez teljesen természetes. Sőt, lélekápoló hatású. Ennek hiánya pedig lelki fájdalmat okoz... stb.

Szóval első körben nem árt megemlíteni a párodnak, megkérdezni az okát, hogy miért van ez így, neki erre van-e szüksége, nem akar-e változtatni?

Ha nem változtat, nem kell neki, neked viszont igen, akkor szerintem ez váló ok. Mert amire neked szükséged van, az egy hatalmas emberi igény amit egy párkapcsolatnak ki kellene elégítenie.

2013. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, nekem exem viselkedett hasonlóan a vége felé.

Ha meg akartam ölelni akkor eltaszított hogy ne másszak rá majd ő megölel ha akar, nem szereti ha akaratos vagyok.

A végén hozzám sem ért és úgy köszönt mikor hazajött hogy: csá mizu?

Na az volt az a pont mikor a 32 éves "srácot" lapátra tettem.

A mostani páromnak sokat kellett dolgoznia mire egy kis önbizalmat töltött belém ,még most is szenvedem az ex hülyeségeinek következményeit..te ne járj így

2013. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok átverés és több évi egyedüllét után kerültem ebbe a párkapcsolatba.Emiatt alakulhatott ez így ki.Kerestem pszichológust,hogy az önbizalmamat valahogy helyre tegyem,de azt mondta pár alkalom után,hogy ha segíteni akarok magamon ,akkor szóljak.Itt hagytuk abba a terápiát.Próbálok olyan helyzeteket megoldani,amitől félek,hátha így erősíthetem az önbizalmamat és az önértékelésemet,de semmi eredménye.
2013. jan. 16. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel nem vagy rendben lelkileg,így nem is tudsz normális hapsit bevonzani magad felé... Szerintem egyedül kellene lenned, hogy megismerd magad és ne legyen egy ilyen balf*sz hapsi melletted.

Ha nem bírsz így élni vele,akkor vess véget a kapcsolatnak,hozd rendbe magad,járj el normális emberek közé.

2013. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szex sincs ezek szerint?
2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van,de ritkán.Persze mihez képest.Talán havonta.Jó esetben.
2013. jan. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!