Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak rengeteg az elővála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak rengeteg az előváladéka és az ondója is. Lehet ettől korai magömlése?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Neked is, és a"barátodnak"is két nagy pofon kéne de sajnos valószínűleg a szüleitek olyanok, hogy...
2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak remélem, hogy te is fiú vagy, és a körülötted élők megnehezítik az életeteket a melegekkel kapcsolatos előítéleteikkel
2013. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi, de én lány vagyok.
2013. jan. 16. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Abból is egy elég hülye..
2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, hogy a sok ondóból hogyan következik a korai magömlés?
2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól van korai magömlése hogy egy önző gyökééééér! Minden normális pasi maximum először béna amikor még új az élmény (vagy még akkor sem), és utána köv. alkalomtól kezdve minden oké és van önuralma! A te csávód meg egy béna szar! És ez téged minősít, ha még így is vele vagy, hogy téged pont leszar!
2013. jan. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!rengeteget segítettetek!!!egyébként ha nagyon érdekel amikor hamar elmegy addig nem alszik még én el nem élvezek!mindig kielégít vagy így vagy úgy.ez csak egy kérdés volt és tényleg nagyon örülök a sok segítségnek!gratulálok nektek!
2013. jan. 17. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:

nincs mit, ez a munkánk

személy szerint én ott segítek, ahol csak tudok

2013. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt látom!főleg magadon!
2013. jan. 18. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor sok amikor sokáig nem verem ki. Ha rendszeresen van magömlés akkor ahhoz igazodik amit megszokott, és nem lesz neki baja.
2013. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!