Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Múlt héten vasárnap beszéltük meg, hogy befejezzük az ismerkedést, mert ő még nincs kész egy komoly kapcsolatra... de egyébként is voltak olyan gondok, hogy nem voltunk teljesen egy hullámhosszon, stb.


Erre ma mindennek ellenére, azt mondta, hogy ő szívesen megpróbálná újra velem, még úgy is, hogy a józan ész mást sugall...

Aztán kommentáltam képeit, amiket ma csinált a havas tájról, én csak annyit írtam, hogy "szépek lettek", de ő azt válaszolta rá, hogy átjöhetnék hozzá, talált jó helyeket fényképezéshez... Ezzel is utalgatva...


Nem értem miért csinálja most ezt, ha megbeszéltük, hogy nem erőltetjük a dolgot...



2013. jan. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kissé közönséges leszek, de tényleg ezt gondolom: menj át, nyaljátok ki egymást.
2013. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát valoszinűleg átgondolta a dolgokat. De mondjuk kérdezz rá hogy most mit is akar..
2013. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de több dolog is van ami miatt jobb, ha nem próbáljuk meg újra... csak én meg nem akarok bunkó lenni...
2013. jan. 18. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, szóval vannak visszatartó tényezők is. Hát akkor a jó öreg hazugság, miszerint elfoglalt vagy...
2013. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"más tetszik" tipikus koptatószleng. menni fog..;)
2013. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

73aska, tudom, viccelődünk, de most tényleg komolyan kérdem :D


Nem akarok hazudni... de valószínűleg csak hétfőn találkozunk személyesen, addig meg ezzel fog nyaggatni lehet...

2013. jan. 18. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te "nem akarod megbántani" Nos, ez minden hazugság forrása.

Őszinteség, kedvesem. Ez kellene. Miért olyan nehéz? Amúgy nem viccelek, hiába könyveltél el így.

2013. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőn leültök egymással szembe és addig beszélgettek erről a problémáról,amíg nem találtok egy végső megoldást.Amit itt leírtál,elmondhatod majd neki is.
2013. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az első kommented alapján... :D


Amúgy tudom, az igazság lenne a lényeg, de nem neten akarom vele megdumálni a dolgokat. Így is érik még mindig egy személyes találka, hogy kibeszéljük ezeket...

2013. jan. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!