Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tini lányoknak csak a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányoknak csak a bunkó rossz fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, próbálkoztam már öt lánynál, de mindig az volt az ok, hogy idősebb pasi kell, vagy nem vagyok elég menő.

Hiába vagyok kedves, megértő, odaadó, semmit nem ér! :((

Bezzeg a bunkó haverjaimnak, mindig van barátnője.


16F


2011. máj. 4. 22:13
1 2
 1/18 tsz-tag ***** válasza:
szokj hozzá...nekik mindig az fog bejönni :) aztmondja hogy neki azért kell idősebb pali mert azok érettebbek a korabelinél közbe benyalja a kis naív az etetőszöveget mert pont hogy éretlen....majd lesz valakid, szard le.első barátnőm 18 éves koromba lett és élek....még
2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok és én se kellett nekik, mivel nem vagyok egy öntörvényű bunkó s_ggfej.
2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szamóca. ***** válasza:
a bunkók nem. arosszak igen :)
2011. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem a bunkó kell nekik, hanem ha idősebb akkor nem kis fiú kell. Ha meg a bunkó haverjaidnak van akkor mert ők rámenősek voltak és a csajok meg benne voltak a dologban. Nem biztos, hogy te azokkal a lányokkal jól jártál volna. Női szemmel más a bunkó mint férfi szemmel.
2011. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Én egy öntörvényű bunkó segg.fej vagyok, mindig volt barátnőm, egyéjszakás kalandom és most is van csajom.



21F

2011. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tsz-tag ***** válasza:
100%
hát fura...régen én is próbálkoztam úgy a lányoknál hogy kedves voltam, nem ment, aztán elkezdtem paraszt lenni velük- akkor sem ment.most van barátnőm és szerintem menne mindenhogy :D
2011. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

teljesen rosszul csináljátok... én veszélye, rosszfiú látszatát keltem először, aki kib4szttul bunkó, de ha valaki közelebbről is megismer akkor az rájön hogy nem harapok ok nélkül:) nekem eddig 3 barátnőm volt

15/FF

2011. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tsz-tag ***** válasza:
15 évesen 3 bnő?:) te aztán mély nyomot hagyhatsz az emberben xD
2011. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a lányoknak a pénz meg afsz jön be
2011. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

22:20 vagyok

azért volt 3 mert 2-vel szakítottam pár nap után, mert rájöttem hogy nem tudnám őket úgy szeretni, mint ők engem

nem direkt volt, de tényleg nagyon szarul voltak...nem vagyok rá büszke

2011. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!