Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalálhatom valaha álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatom valaha álmaim férfiát?

Figyelt kérdés
Még csak 20 vagyok ráérek, csak nem tudom érdemes -e olyat keresni, aki sose lesz meg.
2013. jan. 18. 22:26
1 2
 11/13 kék kolibri válasza:

Zóna pocok!


Nekem nem próbaszám kell, hanem a tuti! Át akarsz verni?:P

2013. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kék kolibri válasza:

Kedves Kérdező!


Az a fontos, hogy kölcsönös legyen az érzelem és a megértés. Bármilyen kis negatív érzés motoszkál valakivel kapcsolatban a fejecskédben, az mindig intő jel. Menekülni kell!:)

A külső pedig igenis fontos, bár az elsődleges a belső.

2013. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
:( Látom nem könnyű túljárni az eszeden :D A leírt 5 számból 3 helyes :P A lottóötösért dolgozni és találgatni kell :DD
2013. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!