Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angyal típusú lánynak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyal típusú lánynak lehet valaha barátja?

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem, mi is vagyok valójában. Próbáltam ördögi lenni, benne lenni mindenféle buliban, vadulni, menőnek tűnni, de egyszerűen én nem ilyen vagyok. Nyugodt vagyok, csendes, kedves, tisztelem az embereket, nem szólogatok be a tanárjaimnak. Otthon besegítek a munkában, rendesen tanulok, az állataimmal, természetben töltöm az időm nagy részét, sokat olvasok. Egyszóval unalmas vagyok, velem nem izgalmas az élet.

Mégis így lesz valaha tartós kapcsolatom?

16/L


2013. jan. 14. 00:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Süss neki szív alakú pizzát, akkor a barátod lesz bárki.
2013. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lesz , én ezt jobban értékelném benned mint bármi mást!

Örülök, ha van ilyen 16éves.

Minden tiszteletem a tiéd.

2013. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet:)
2013. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Persze,itt is csomóan azt szokták írni,hogy az ilyeneket szeretik.
2013. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Huu mekkora szöveg lett a szív alakú pizzám. Pedig szerintem cuki. Szóval a kérdésre válaszolva: a tesóm is ilyen, ő is 16 éves, és lassan egy éve van barátja. Szóval csak találni kell egy hozzád illő pasit. Ne csüggedj.
2013. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést te sem gondolod komolyan, ugye?

A legtöbb srác ilyen lányt szeretne barátnőnek.

2013. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Sokáig kerestem, mi is vagyok valójában."

én is ugyanígy voltam, és sikerült rájönnöm a szörnyű igazságra: Cthulhu leszármazottja vagyok...sajnos a kinézetét is örököltem.

Nekem lehet így tartós kapcsolatom?

2013. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6


Ezért ilyen hülyeségeket ne írjál már,férfi létemre mondom hogy a legtöbb srác nem ilyen csajt akar hanem kifejezetten r*bancokat.De vannak olyan srácok akiknek bejönnek az ilyen lányok,csak kevesen,így nagyon kevés az esély rá hogy rátaláljon egyre

2013. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Milyen a hozzám illő fiú?

Egyébként sokszor a hozzám hasonló lányokat hagyják el egy vadabbért, mert vele izgalmasabb az élet...

2013. jan. 14. 01:01
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezdem azt a lányt keresni, akivel le akarom éli az életem, én is egy ilyen angyalt keresek majd mint te.
2013. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!