Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy srácba. Mikor még jóban voltam vele, nem vettem észre, haverok voltunk, csak most így évek után jöttem rá. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak nosztalgia, igazából nem is vagyok az, csak az emlékek megszépülése miatt van? Én is tetszettem neki azt hiszem, de nem léptünk semmit. Mostanra már van nője. De egyszerüen mindenkiben őt keresem és nem tudom elfelejteni, mi ilyenkor a teendő? Már vagy egy éve hogy utoljára beszéltem vele...

2013. jan. 19. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy temérdek ilyen kérdés van, bocsi...
2013. jan. 19. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez.. érdekes.. szerintem csak a társaságára, figyelmére vágysz, amit a nőj válthatott ki belőled, max egy fellángolás lehet.
2013. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a baj, elég jóban voltunk, sokat dumáltunk, én nem akartam akkor semmit tőle, aztán mikor lett barátnője akkor már alig beszéltünk, mert mindíg vele mászkált mindenhova. Azután kezdett idegesíteni ez.
2013. jan. 19. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
aldi joghurt
2013. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó ment a zöld kéz...: )
2013. jan. 19. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!