Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék irányító lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék irányító lenni egy párkapcsolatban vagy akár egy ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal és elég rossz vége lett és azt mondta, hogy nem vagyok irányító típus, neki pedig ez kell.Tudom, hogy nála már 0 esélyem van, de a későbbiekben még jól jöhet.


Mit kell ezalatt érteni, hogy legyek irányító és hogy tudom ezt elérni?


2013. jan. 20. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, legyél magabiztos, határozott, mindig tudd, mit akarsz. Ne csússz-mássz a lány előtt, ne istennőként kezeld, minden kívánságát lesve, hanem egyenrangú partnerként, társként, barátként. Vigyázz, kerüld el, hogy átess a ló tulsó oldalára, és bunkó keménykedő rosszfiú legyél.
2013. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Türelemmel érzéssel tudod elérni, hogy a másik bízzon benned, és önmagától ajánlja fel a vezetést, kettötök közül.
2013. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"mindig tudd, mit akarsz"

Ezt hogy értsem? Kifejtenéd pár mondatban, hogy ez mi és hogy tudnám ezt elérni?!

Nem tudom, hogy ezt most hogy alkalmazzam.Mert nekem ilyenek jutnak az eszembe erről: Jön egy busz,tudom, hogy fel akarok rá szállni, ezért amikor megérkezik a busz, felszállok rá.

2013. jan. 20. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy Te már buktad ezt a projektet :-(
2013. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig tudd, mit akarsz: ez lehet a busz is, vagy hogy hova menjetek randizni, de elsősorban a dolgok megtervezését jelenti: mit fosz csinálni 1 nap, 1 hónap, 1 év múlva, legyenek céljaid, lásd magad a jövőben, ahová akarsz fejlődni. nem könnyű.
2013. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni, amilyen nem vagy. Meg már amúgy is buktad.
2013. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy alapbol ilyen vagy vagy nem.

Es ne probalj megvaltozbi, sztem jo hogy ilyen vagy!

Aki szeretni fog annak igy leszel tokeletes :)

2013. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esély, menjek el papnak?
2013. jan. 20. 09:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik szeretnek irányítani.

Én például akaratlanul is elkezdek dominálni, nő létemre :S Pedig azt szeretem, ha a férfi irányít, de eltelik egy kis idő és győzök :D

Eleinte pedig muszáj a férfinek dominálni, különben semmi nem lesz az egészből.

De ez csak én vagyok. Nem minden nő ilyen.

2013. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8


Miért, nem tudod szeretni ezt a nőt, hogy türelemmel kiépítsd benne a bizalomnak olyan magas fokát, hogy szó szerint az egész lényét rád merje bízni?

2013. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!