Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezért állandóan bántani (lent)?

Figyelt kérdés

sokan beszólogatnak az utcán , vagy a buszon is.. , suliban is elegem van :(

mért olyan nagy bűn ha két lány szereti egymást ?

gondolok itt: ölelgetik egymást, szájra puszi,csók,kéz fogás..

Titeket annyira zavar ez ? hogy bántani kell az ilyenért :( ??



2013. jan. 20. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Társadalmilag nem elfogadott. Engem két lány nem zavar, de két pasi annál jobban. Azokat még le is köpném. Szóval kettős mérce van nálam:)
2013. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Az 1.nek igaza van. Szerintem két lányt csak idősebbek ítélnek el, 2 fiút én is, az gusztustalan.
2013. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de minket mégis nagyon sokan bántanak.. beszólnak, sértegetnek , és volt hogy már meg is vertek :(
2013. jan. 20. 10:08
 4/16 anonim ***** válasza:

mert konzervatív ország vagyunk, azért. Ez nem primitívség kérdése (na jó, a megverés, bunkózás az) kérdése alapvetően.

suliban? hány éves vagy?

2013. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok ...

parkban vertek meg.

2013. jan. 20. 10:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten zavar, de beszólásig vagy tetlegességig sose vinném a dolgot. Amíg nem provokálnak vele vagy reklámozzák addig csinálják ha nekik jól esik.

Sokan nem tolerálják a homoszexualitást, én nem tartom bűnnek, de természetesnek se ha annyira zavar akkor ne ölelgessétek, csókolgassátok egymást a buszon (tudom hogy nem a legjobb megoldás de így talán elejét lehet venni a beszólogatásoknak)

2013. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát engem is zavar ha fiuk akkor fõleg. Szerencsére még nem láttam ilyet. De ha beszól egy idegen(annak ellenére h nem gusztustalan módon viselkedtek) az már õt minõsíti. Megverni egy nõt arra meg már nincsen mentség. Szóval zavar a dolog de ilyeneket nem csinálnék szóval a szememben zavaróbb az aki beszól.
2013. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Talán nem a parkban kéne bonyolítani a szexuális életeteket, hanem zárt ajtók mögött és akkor nem lenne ilyen gond...
2013. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nincs szexuális életünk.
2013. jan. 20. 10:41
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

" szájra puszi,csók"


Már ez sem közszemlére való.

2013. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!