Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fullos, felső kategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fullos, felső kategóriás csaj, minek néz engem állandóan?

Figyelt kérdés

Én egy középkategóriás csávó vagyok, ennek megfelelően alsó-középkategóriás nőim voltak (ha voltak).

Kb. 1 hónapja jött a munkahelyre egy új csaj és azóta ha összefutunk mindig megbámul 2-3X. Ez nekem magas!

Nem éppen vagyunk egy súlycsoportban!


2013. jan. 8. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

És akkor mi van? Attól mert egy nő jól néz ki nem lehet átlagos pasija? miért kell elhinni a világnak, hogy a jó nők csak a pénzért vannak az átlag pasikkal?

Mosd át újra az agyad, de most ne a tömeg által!

2013. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, milyen az ízlése? Te látod magad valamilyennek, neki meg lehet, hogy éppen Te jössz be! Nincs ebben semmi. Lehet, hogy valami nagyon tetszik neki rajtad. Az is lehet, hogy emlékezteted valakire. Vagy bármi.
2013. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak szar az ízlése.
2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg lehet, hogy Neked fullos a csaj, másnak meg pont ő nem tetszene. Nekem volt olyan pasim, aki megőrült értem, mai napig istennőnek tart, és olyan fickó is volt, aki nem akart tőlem semmit. Kinek a pap, ugye...
2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Félsz, hogy ha esetleg összejönnétek ő is úgy lenézne, mint te az alsó-közékategóriás barátnőidet, mi?

Meg is érdemelnéd....

Tudod én nem vagyok egy jó nő, a pasim viszom jó pasi én mégis, még 10 év után is azt hallgatom tőle, hogy soha nem gondolta volna, hogy ilyne jó nője lehet. Ugyancsak mosolygok ezen a butaságán, de jól esik.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem a kategória számít... ha egyáltalán van ilyen tényleg, hanem az ember. Plusz ízlések és pofonok...ahogy mondani szokták.

Mindenesetre te nem azért nem érdemelnéd meg a jó nőt, mert te egy sz.rabb kategóriájú pasi vagy.

2013. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos a kinézeted tetszik neki. Mert hogy nem az eszedért, szeret az fix :)
2013. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ezen a kategorizáláson röhögök :) nem mindenkinek ugyanaz ám a pontozási rendszere, lehet, egyszerűen csak tetszel neki, nem pontozgat.

Mégis miből áll össze a felső kategória? Légyszi oszd meg velünk :)

2013. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miert voltak csak olyan nöid? Mert kibasott kategoriakba sorolod magadat.
2013. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szánalmas ez a kategorizálós elméleted.Ilyen nincs,hogy ilyen kategória,meg olyan kategória.Másrészt:Rád nézett egy csaj,akit Te jó nőnek tartasz.Na bumm!Talán éppen Te tetszel Neki,az Ő szemében Te jó pasi vagy,vagy egyszerűen csak többet képzelsz bele egy-egy pillantásába,mint amennyit kéne.Én is megnézek olyan embereket is,akik egyébként nem tetszenek,egyszerűen csak valamiért végigmérem őket,akkor is,ha rondák.Szóval ebből azért még ne indulj ki.Majd ha lesz köztetek kommunikáció,abból már jobban leszűrheted,hányadán is áll Veled.

Amúgy ezek a kifejezések,hogy fullos,meg felső kategória,alsó,meg közép kategória,kicsit nevetségesek.Ha ugyanis nem tudnád,a szépség relatív.Ami a Te szemedben fullos,az nem biztos,hogy más szemében is az.Ami Neked alsó kategória,annak lehet,hogy más örülne.Szóval szerintem rájöhetnél végre,mennyire felszínes vagy...

2013. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
előfordult már a történelem folyamán, hogy fullos csajok összejöttek átlag férfival.
2013. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!