Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy pasi írta,hogy ha egy lány tetszeni akar egy fiúnak akkor ne göndörítse be a haját. Tényleg jobb a vasalt mint a göndör?:D


Azért írtam ide,mert itt hátha többen válaszoltok:)



2013. jan. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jo helyre irtad.

EZ baromság.... Ha nekem jobban bejön a göndör haj, akkor arra jobban felfigyelek, de eggyátalán nem számit!!

De inkább a göndör, mert.... vasalt???? LOSZ@RT!!! Ne vasald a hajad!!

2013. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretem, ha természetesen áll a haj, vasalás, göndörítés nélkül. Bárkin tud bármi jól kinézni. Szóval teljesen mindegy. Ez hülye kérdés:D
2013. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez hulyeseg :p
2013. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam aki vasalja a haját és nagyon szép jól is áll neki de mikor megtudtam hogy alapból göndör és úgy jött suliba akkor sokkal jobban nézett ki. Szerintem egyénfüggõ kinek mi áll jól. Pl tesómnak a göndör nagyon nem. Nekem mindkettõ bejön egyébként.
2013. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!