Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csajokra buknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajokra buknak az ilyen edzotermes pasik, akik gyurnak, hogy izmosak legyenek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
szerintem igen.
2013. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen ismerősöm, egy időben kondiztam (de nem brutál izmokra gyúrtam csak hogy olyan jól nézzek ki) és kiderült hogy titokban tetszettem neki csak nem merte elmondani.

szerintem szeretik ha a csaj is figyel a táplálkozására és szeret sportolni

2013. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Láttam már mindenfélét, avagy általánosságban talán elmondható, hogy a sportos srácoknak a sportos csajok jönnek be, de kivételek mindig vannak, nem is kevés. Ennyire nem lehet alapozni, az egyén dönt.
2013. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

:D


Kicsit mókás ez a kategorizálás. Ennyi erővel milyen pasikra buknak azok a csajok, akik szeretik grapefruitlevet?


Attól még, hogy valaki edzőterembe jár még nem lesz egy leszűkült érdeklődésikörű külön faj.

2013. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egyszer majdnem összejöttem egy gyúrós sráccal és őt abszolút nem zavarta, hogy én nem vagyok fitness őrült.

de végül nem lett belőle semmi, nálam nem volt meg a szikra és ezt meg is mondtam neki.

2013. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a külsőségekre asszociálva a barbibabákra tippelnék vágyálmukként, akik hasonlóan sokat törődnek a külsejükkel.
2013. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátom,én nem voltam se sportos,se pláza cica,de bejöttem neki nagyon,mert azt mondta,hogy az ilyen pláza pic.ák kiábrándítóak,nem tudom honnan ered,hogy az ilyen csajokat szeretik.....
2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Hihetetlen milyen előítéletek vannak..

1) Nem minden gyúrós hülye.Vannak sötétek de ugyanúgy vannak sötét focistàk stb.

2) Az edzőterembe rengeteg ember jár különféle ízléssel,attól még hogy súlyt emelnek nem lesznek klónok.

3) Igen,aki keményen dolgozik a testén,annak jobban bejön egy hasonló mentalitású nő,aki tesz magàrt,nemcsak tömi magába a tortát aztán siránkozik hogy "a telt lányokra senki se bukik.."

4)Én "gyúrós" vagyok,mégis átlagos/csinos,értelmes,kedves barátnőim voltak.

Na ezt adjátok össze.

2013. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
Akár rád is.Nem lehet általánosítani.
2013. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott,attól megkérdezhetem mi kifogásolnivalót talált a válaszomban?
2013. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!