Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok megelégedve az életemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Magányosnak érzem magam és valójában tök unalmas az életem. kb egy csigában több élet van mint bennem.

nem ismerek senkit mert új helyre költöztem és nincs kivel eljárni. És sehogy nem tudok ezen változtatni.


2013. jan. 20. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
miért? nem tudsz odamenni senkihez? hány éves vagy?
2013. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wowozz...
2013. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?.Miert koltoztel el, nem tudsz visszamenni? Suliba v. melohelyen nem tudsz baratkozni? Kozossegi oldalakon? Irhatnal bovebben a sziturol.
2013. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Színezd újra.
2013. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Welcome to the club. Én nem szoktam eljárni, nem abban keresném a boldogságot, hanem egyszerűen magamban. Nehéz ezt megfogalmazni, de épp tegnap győződtem meg róla, hogy nem jó dolog, ha a boldogságod egy másik személytől függ. Gondolj ki valami olyat, ami elégedettséggel töltene ki, és csináld. Olvass, hallgass zenét, rajzolj, tájékozódj, sétálj, építs hóembert, főzz, akármi.
2013. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21/F

A melóhelyen kevesen vagyunk és inkább idősebbek. Ők nem nagyon járnak már el.

2013. jan. 20. 15:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom h hol laksz, ha varosban akkor keress vmi hobbit, iratkozz be vmire..tanulni vmit vagy tancolni, pl. salsa. Biztos vannak ilyen kozossegi programok. Tajekozodj roluk.
2013. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!