Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valóban vonzóbbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valóban vonzóbbnak találtok egy férfit ha számotokra kellemes parfümöt visel?

Figyelt kérdés
Milyen hatást vált ki? Mivel jobb?

2013. jan. 20. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Ez még a régi idökböl megmaradt ösztönök.

Ha egy bizonoys illatü parfüm van a férfin még ha nem is érezhetö, lehet, hogy olyan szaga van amit a nö ugy észlel, hogy job férfi, nagyobb esélye van az utod nemzére.

EZ nem tudatos viselkedés, sztem a sima jo illatu a pasi mert X parfümje van, az nem segit olyanban amire te gondolsz.

2013. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ha ösztönös a dolog akkor honnan tudod hogy nincs-e rád hatással?
2013. jan. 20. 17:22
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Nálam nincs különbség, a mostani párom nem használ parfümöt és ez nem befolyásolt
2013. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
én nem. viszont ha olyat visel, ami már kötődik valamelyik rokonomhoz, vagy esetleg exemhez, akkor kifejezetten taszít.
2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten befolyásoló, egyszerűen olyan vonzó tud lenni ha megy és érezni azt a jó illatot.:D

Nem szeretem ha túl erős, csak az a gyengéd, de még is érezhető.:))

2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az ízléses, diszkrét, finom parfüm nagyon tetszik. Igényességre utal, ami számomra fontos. Szóval igen, vonzóbb lehet. :)
2013. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az orrom után megyek..mindenképp előny ha jó illatod van. :)
2013. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 foreverinlove válasza:
Mindenkepp felkelti jobban a figyelmem, ha egy pasi elhalad mellettem s tetszik a parfumje. Neha meg is dicserem s megkerdem milyen parfumot hasznal.
2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!