Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valóban vonzóbbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valóban vonzóbbnak találtok egy férfit ha számotokra kellemes parfümöt visel?

Figyelt kérdés
Milyen hatást vált ki? Mivel jobb?

2013. jan. 20. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen vonzóbbnak tartom úgy a pasikat.:) De az nem jó,ha illatfelhőt húz maga után...az nagyon gáz. Viszont ha jó illata van,mikor közel hajol hozzám,rögtön megérint. Persze ez az érzelmeket nem indítja meg,de vonzóbb lesz számomra.:) Nincs szükség drága parfümre,csak valami finom illatra. A barátom régebben 1000ft-os parfümmel fújta magát,és imádtam. Jó is,hogy eszembe juttattad,megkérdezem,miért hagyta abba.:D
2013. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én orrom szörnyű, maximum akkor érzem meg a parfümillatot, ha mások már fuldokolnak tőle. Szóval nekem aztán teljesen mindegy. A mostani barátomon akkor se érzem meg soha, ha belebújok a nyakába.
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 David82 ***** válasza:
100%
És itt jön a költői kérdés, hogy számotokra melyik parfüm kellemes? A kérdezőnek: Nekem jelenleg "Puma I'm going" kék dobozos parfümöm van, de tervezem egy másfajta beszerzését. Ami azt illeti, a mintákat végigpróbálgattam, és nekem ez tetszett a legjobban. Természetesen mindenkinek más az ízlése.
2013. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem is Puma volt de most váltottam Skyfall-ra.
2013. jan. 22. 19:45
 15/19 foreverinlove válasza:
En imadom a Chanel Blue-t!! Vagy a Dolce&Gabbana The one
2013. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cuba nevű parfümöt mikor használtam sok csaj megkérdezte, hogy mi ez, meg ölelgettek, stb... ;)
2013. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Antonio Banderas és Bruno Banani. Ha ezek valamelyike van rajtam, a hatás eddig nem maradt el. :)
2013. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
igen
2013. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!