Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó módszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó módszer a volt barátnőm elfelejtésére?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég szakítottunk, mert sajnos nem ment jól a kapcsolat: sok veszekedés, meg ilyenek. Az egyetlen dolog, ami jól működött, az a szex volt.

Én igazából komoly kapcsolatra vágyom... De egyrészt még nem hiszem, hogy készen állok egy újra ilyen gyorsan, másrészt azt nem lehet erőltetni.

Mivel eddig csak az exemmel voltam együtt szexuálisan, más lánnyal nem, arra gondoltam, hogy kipróbálnám egy másik nővel, hogy az ilyen testi vágyaim ne kötődjenek (annyira) a volt barátnőmhöz.

Mivel nem vagyok egy nagy csajozógép, arra gondoltam, hogy egy "hivatásos" hölggyel oldanám meg a dolgot. Persze egy felsőbb kategóriással, egyszer, vagy maximum pár alkalommal.

Véleményetek szerint ez segítene felejteni?



2013. jan. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én is így voltam, 1. szakítás után.

az alkalmak adódtak maguktól, volt osztálytárs írt hogy lenne-e kedvem, egész jó volt.

aztán megismertem egy másik srácot, vele is kalandoztam időnként.

el sose fogom felejteni, mert ő volt az 1. az életemben, annyi, hogy tudom hogy a szex rajta kívűl is lehet jó.

voltak próbálkozások később kapcsolatra is komolyabbra, de nem jött össze.

rá jöttem hogy már nem akarok szerelmes lenni mert az csak gyengévé teszi az embert és a másik fél úgyse fog annyira szeretni ahogy én őt és csak kihasznál, kiröhög vagy pótlék leszek neki mert ő se tudott összejönni azzal akivel akart

meg nem fair így hogy még 4 év után is sokszor az exen rágódok.

úgyhogy, túl lehet élni

csak valaki nem kezd komoly dologba, elég az 1. csalódás.

2013. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem, de ezért próbáld ki. Ha a barátnőddel jó volt a szex...azért az sokat számít, még a sok veszekedés mellett is. Isten óvjon az olyan kapcsolattól, ahol nincs veszekedés.
2013. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem segítene elfelejteni és kérlek ne tedd...

Erkölcstelen, betegségeket szedhetsz össze, veszélyes, tudom le fognak pontozni, de ez így nem jó, nem megoldás...

2013. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább szedj fel egy csajt egy discoban... annyi könnyen felszedhető csaj van már ott :D
2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as ez igaz lehet ha hivatásossal csinálja

de ha ismeri az illetőket és tudja milyen volt az előélete akkor nem.

most akikkel én voltam az egyik 1 csajjal volt rajtam kívűl, egymásnak 1.-k voltak, a másik meg kettővel.

és elárulom, semmi betegséget nem kaptam tőlük.

2013. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bolond volnál.. Nálam is ez volt, én meg egyszer mondtam egy ilyet hogy nem érdekel nekem már csak szexkapcsolatom lesz nem érdekel, de csak megsértődöttségembe mondtam vagy azért inkább, mert fájt a szakítás.. Azt tudom mondani hogy próbáljátok meg megbeszélni, ha igazán szeretted szereted akkor ne hagyd hogy csak úgy kisétáljon az életedből..:(
2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már késő, ő már egy másik sráccal van.
2013. jan. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!