Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl? Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl? Van valami jo felejtési modszer az időn kivül?

Figyelt kérdés
Egy fiu akit nagyon szeretek kihasznált..:// nyalizott utána pedig félmeztelen képeket kért..utána meg otthagyott miután megkapta..de nagyon szeretem és annak ellenére hogy ilyen bunko nem tudom elfelejteni..:/ annyira sirtam hogy suliba se tudtam bemenni..:/ normális váaszokat lécci..
2012. dec. 21. 14:38
 1/4 schocko ***** válasza:
Ilyen az élet, most kezded tanulni. Mindegy mit csinálsz, fognak érni kudarcok és sikerek. Nincs tanács.
2012. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális nő nem küld senkinek ilyen képeket.Senkinek.
2012. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel szereted nem tudod őt objektíven megítélni, ezek alapján amit elmondtál csak szórakozott veled. Vannak ilyen emberek akiknek nem számít mások érzései. Gondolj az önbecsülésedre és arra, hogy egy ilyen pasi nem érdemli meg, hogy miatta sírj, ezek után kétlem, hogy még szerelmes tudnál lenni belé nekem biztos nem menne, amit érzel szerintem inkább ragaszkodás, mert nincs más és valaki hiányzik.
2012. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon könyörgött meg benyalta magát olyanokkal h én milyen szép vagyok és azér küldtem neki..nem tudtam ellenálni..:/

Hát nme tudom h e mi de a lényeg h nem megy sehogyan se a felejtés ..főleg hogy osztálytársak vagyunk..://

2012. dec. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!