Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha fiúként megnézek másik fiúkat is, hogy ők mennyire néznek ki jól? :D

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Más nevében nem tudok nyilatkozni, de én konkrétan nem örülnék neki, ha más fiúk nézegetnének.
2013. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

kicsit

vigyázz nehogy egy homira fuss aki aztán megcsinál :)))

2013. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Manapság a fiúk megnézegetik egymás külsejét. Ez a mérce. Régen azt figyelték, milyen háza, autója van a másiknak, mit tud teljesíteni, (sport, pl), milyen gyorsan fut, milyen erős. Ma meg azt, hogyan öltözködik, milyen helyes, stb. Lehet, csak ennyiről van szó.
2013. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ösi ösztön felméred a vetéjtársakat( igen skacok ez nem csak a nöknél van).
2013. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. A nők se azért nézegetik egymást, mert tetszik nekik a másik nő. Sőt, néha nagyon is nem tetszik, ha az is jól néz ki. :DD

Bár vannak rendes nők is, akik elismerik a másikat.

2013. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is nézem, hogy hogy öltöködnek a haverjaim. és nézek divatoldalakat is. de a lányok iránt vonzódom, NAGYON :D
2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Equity válaszát osztom.
2013. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem úgy nézel rá mint egy lányra addig nincs baj.

Az úgy teljesen ok, ha úgy tekintesz rá mint vetélytársra, vagy ötleteket veszel tőle.

2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én rühellem. Felhúz. Főleg, ha haverjaival néznek egyszerre, pl. hárman.. Megtudnám az ilyeneket ölni.
2013. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ájron ***** válasza:
Nem gáz, de az ok sokféle lehet. A vetélytársak felmérése a legvalószínűbb.
2013. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!