Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi jár a másik fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi jár a másik fejében?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy srác, akiről egyszer azt a pletykát hallottam, hogy meleg, de különben tök rendes, szimpatikus. Eddig felületes köszönő viszonyban voltunk, de egy ideje valahányszor találkozunk, kezet ráz, és valahogy közvetlenebb. Nincs benne semmi különös, de valahogy mégis furcsa. Beindult rám? Mit csináljak? Kicsit leveszett vagyok ebben a helyzetben.

(Mondjuk, meleg férfiak válaszára lennék inkább kíváncsi, talán ők jobban tudják a választ saját tapasztalatból, hogy megy ez. Különben én heteró vagyok, de nincs semmi bajom azzal, ha valaki más.)


Köszi a válaszokat!


2013. jan. 17. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
És te is férfi vagy?
2013. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell hinni a pletykáknak...
2013. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, férfi vagyok.
2013. jan. 18. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mi jár a másik fejében?"


Hangya.

2013. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!