Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikis/vicces randitörténeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis/vicces randitörténeteket mesélnétek? :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer elhívtam egy csajt randira, nem nagyon ismertem, de gondoltam majd a randin mesél magáról. A 4 óra alatt egy mondatot nem tudtam belőle kihúzni, mert semmiről nem volt véleménye, vagy nem érdekelte. Mondanom se kell kínszenvedés volt... a Végén rohamtempóban szabadultam meg tőle :)
2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vakrandim volt. A srác kérdezte van e valami perverzióm. Mondtam,hogy nincs. Erre ő elkezdte sorolni az övéit,halál komolyan. A nekrofilìa szónál elfutottam.:D

vissza gondolva,lehet viccelt.

2013. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hívtam egy csajt randira,az meg leszboszi volt...Más nincs.
2013. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

cikis: életemben egyszer totál üres volt a pénztárcám, elhívott egy srác randira, megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom(eddig mindenki azt mondta semmivel) erre a srác, mondta, hogy felezzünk...erre felajánlottam, hogy akkor legközelebb én hívom meg.


hirtelen olyan negatív lett nekem a srác, mert akkor miért hív meg/el randizni?? ez így nem meghívás!


meg az olyat is birom, aki sms-ben hív el.

miért nem hív fel? ha akar valamit miért én írjak neki, miért én hívjam?


viccesnek mondható randim még nem volt.

2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer anyámmal mentem a boltba, és ott volt az a fiú aki tetszik. Anya is tudta hogy, tetszik nekem. Egyszer csak anya odakiabál neki:

– Hé, Máté! Tudtad, hogy tetszel a lányomnak?

Azóta se beszél velem Máté, se semmi. De nem baj, mert már van pasim.

2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!