Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem sz. Rkavarás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem sz. Rkavarás?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy ha valaki megtetszik nekem, vagy én megtetszem valakinek, onnantól kezdve az is "furán" mosolyog rám, aki amúgy köszönni se szokott meg lekezelő. Jó, hogy a férfiak összetartanak, de olyan túlzásba esnek néha, hogy inkább már nem is akarok, csak egyedül lenni, mert az a biztos, akkor nem kavar senki. Néha már bűntudatom van ha mosolyogva köszönök valakinek, vagy viccelünk két szót. Mintha megkértem volna a kezét olyan érzésem van. Más (akár házas) nők pedig simán elbeszélgetnek a férfiakkal (mégse lesz válás belőle)....
2013. jan. 20. 19:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és mi nők is összetarthatnánk néha kicsit jobban..
2013. jan. 20. 19:43
 2/17 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján kb. 15-nek gondoltalak, de akkor nem érdekelnének a házas nők.

Hány éves vagy?

2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a szar szó már kanonizálódott, nem kell finomkodni
2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én lenni a nő...:)
2013. jan. 20. 19:45
 5/17 A kérdező kommentje:
Minek magyarázol az írásomról ha el se olvastad rendesen? Egyébként az s akar lenni nem r, csak elgépeltem.
2013. jan. 20. 19:46
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy érdekelnek a házas nők...Mutasd meg, hogy melyik mondatban van légyszi!!!
2013. jan. 20. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Az utolsóban.
2013. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez így eléggé szubjektív, mert csak attól függ, hogy milyen emberek vannak a környezetedben, a mosolygásra pedig nincs szabályszerűség, vagyis nem biztos, hogy azt jelenti, amit szerinted jelentenie kellene.

Vannak lazább és kevésbé laza emberek.

Az előbbiek azok, akik el tudnak beszélgetni másokkal következmények nélkül, mindentől elvonatkoztatva.

2013. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként megfigyeltem, hogy ha olyan férfinek tetszem meg, aki nekem kicsit sem, akkor nem próbálnak meg közénk állni (ha szabad ilyen durván kifejeznem magam). Akkor még segítenének is összehozni minket. Bezzeg ha bejön a pasi, akkor hirtelen még az is becézget meg mosolyog rám aki köszönni se szokott.
2013. jan. 20. 19:55
 10/17 A kérdező kommentje:
ma 19:53: Akkor szerinted van olyan környezet, ahol ez a jelenség nem létezik? Férfi vagy, vagy nő?
2013. jan. 20. 19:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!