Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mennyire szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire szokták elmondani a fiúknak pl. a gyerekvállalással kapcsolatos elgondolásaikat a beszélgetések során (nem randizás)?

Figyelt kérdés
Annak idején sokat beszélgettem egy lánnyal msn-en, és nem tudom, hogy honnan hozódott fel a téma, de egyszer csak elkezdett arról beszélni, hogy ő korán szeretne gyereket (akkor volt talán 17-18 éves), meg hogy amellett is lehet tanulni stb. Nem értettünk egyet mindenben, de nem is ez a lényeg. Az a helyzet, hogy kicsit talán "lelki társnak" is tekintettük egymást, sok mindent elmondott nekem önmagáról, a családjáról, a problémáiról, sokat beszélgettünk ilyesmiről. Egyébként eléggé zárkózott, gátlásos, önbizalomhiányos lány, nehezen lehet hozzá közel kerülni stb. Ezért is tartottam furcsának, hogy pl. a gyerekvállalásról is beszélt nekem. Ez mennyire "normális" dolog lányoknál, mennyire szoktak/szoktatok ilyesmiről beszélni? Főleg akkor érdekes a dolog, ha gátlásosabb lányokról van szó. Köszi a válaszokat.

2013. jan. 20. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gátlásos, mint bármi másról, erről is szoktam beszélni ha szóba kerül. Főleg, hogy bár szeretnék gyereket, de konkrétan csak ez van meg. Fiúkhoz nehezen köteleződöm el komolyan.

Tehát semmi olyasmiről nincs szó, hogy párszor jól érezzük magunkat és rögtön tőle szeretnék gyereket. Ezt általában tudják is.

2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem arra lennék kíváncsi, hogy olyan fiúkkal beszéltek-e ilyesmiről, akivel pl. randiztok, vagy ilyesmi, hanem olyanokkal, akikkel "csak úgy" beszélgettek, nem vonzalom alapon.
2013. jan. 20. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont erre céloztam, hogy ha szóba jön, olyannal is. Miért titkolnám ezeket? :) Nekem teljesen természetes dolog. Jelzem, az is, ha valaki nem akar gyereket.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én még eléggé fiatal vagyok. (16) Egyszer beszéltünk ilyesmiről a barátommal, de szerintem nem túl megszokott dolog, hogy az említett szituációban erről beszélt. Arra célozgatok, hogy talán nem csak lelkitársként rád.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen normális. Szterintem normális kapcsolatot akar, és azt hogy ne vágják át, és családot akar, akivel békességben szeretetben élhet együtt, de mindenkinek ez a vágya. Lányok nagy része evvel kezdi, hogy ne legyen félreértés..
2013. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De a gátlásos lányok is elmondják ezeket? Akik pl. nincsenek hozzászokva a fiúk társaságához, és valószínűleg nem hiszik, hogy tetszhetnének valakinek stb.

Egyébként van köztünk vagy 7-8 év korkülönbség, és amikor ezeket írta, egyáltalán szóba se került annak a lehetősége, hogy mi bármikor is találkozzunk, többek között a földrajzi távolság miatt sem. Nem is láttuk egymást, még talán képről sem, bár lehet, hogy akkor már küldtünk képet egymásnak, nem tudom.

2013. jan. 20. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam dicsekedni vele, hogy nem akarok gyereket szülni, mert az idők során rájöttem, hogy ez bizony a legtöbb ember szemében negatív dolog. Úgyhogy én nem beszélek ilyesmiről. Egy olyan komoly párom sem volt, akivel esetleg felmerülhetett volna a gyerekvállalás gondolata, úgyhogy... De egyébként, ha valaki megkérdezi, vagy feljön témának, elmondom, hogy nem akarok gyereket, nem tagadom le.
2013. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy egyesek mit bele nem tudnak magyarázni! Én általában épp azoknak nem beszélek erről, akik tetszenek. Mert ha tetszik egy srác, már bocsásson meg a jó ég, az első időszakban(!) simán a szex, hasonlók jut eszembe róla, nem pedig az, hogy majd ő legyen gyerekeim apja.

Ez később, nagyon sok-sok idő elteltével hozódhat fel, amikor már emberileg is nagyon szeretem és ismerem.


Az, hogy szeretnék gyereket, nyílt titok. Ha felhozódik, mint bármely más téma, akkor ejtek róla pár szót. Még arról is, hogy fogják hívni, milyennek képzelem, stb.

Jól is néznék ki, ha minden idegen srác, aki előtt erről szó esett, azt hinné, tőle akarok. :S

2013. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!