Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, akinek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek bejönnek a jóképű, de depressziós pasik?

Figyelt kérdés
ezekből vagyok csak jó:(
2013. jan. 20. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Szia Dave, te nem vagy jóképű, sajnálom..
2013. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem dave vagyok
2013. jan. 20. 21:03
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
#1 :DDDD
2013. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ugyanitt: és a kevésbé jóképű, de attól még depressziós pasik?
2013. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a depresszióból ki lehet lábalni :))
2013. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Biztos van. Én tudom kedvelni a melankolikusabb, művésziesebb személyeket, de aki már túl negatív, és a jókedvű napjaimon is varjúként funkcionál, és folyton siránkozik, az azért már túlzás.

Miért vagy depressziós? Meg mit értesz ez alatt? Klinikai értelemben vagy depressziós?

2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Biztos van jó tulajdonságod is! :))))

Én kifejezetten kedvelem őket, és az utóbbi három évben be is vonzottam őket :) Másfél éve van párom :))

2013. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Ha tényleg depis vagy, menj el pszichomókushoz, ha meg nem, akkor állj végre a sarkadra és légy férfi!
2013. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én alapból nem bírom az ilyen nyígógépeket. Nem tudom, hogy diagnosztizált depressziós vagy-e, ami egy borzasztó komoly betegség, vagy csak úgy dobálózol ezzel a szóval, miközben valójában nem depressziós, hanem érdektelen és ingerszegény vagy. Érdektelen és ingerszegény emberekkel barátkozni se barátkozok, nemhogy összejöjjek vele. Ja, hogy jóképű? Egészségére.
2013. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kb egy cipőben járunk. Nekem sincs baj a kinézetemmel de szerintem egy lépésnyire állok a depressziótól. Sok a haverom meg sokat szórakozunk meg minden. Viszont nincs barátnőm és valahogy nem is nagyon jönnek össze a csajok. Pedig ránézésre senki meg nem mondaná ezt. Sokat ismerkedek csajozok stb. Viszont eléggé magányos vagyok és legszívesebben berugnék minden este:D Szóval igy állok. Lányok nincs kedve valakinek visszarántani engem a szakadék széléről?:D 20f
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!