Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelt kérdés

7 hónapja -viszonylag- titkos kapcsolatban vagyok. anyám úgy tudja hogy csak nagyon jó barátok vagyunk, de ennek ellenére is utálja őt! azt mondta nem jöhet át hozzánk, és már utalt rá ha megtudja hogy járok vele el is költözhetek. mindig lekezelően beszél róla, bármilyen hibát követek el Én(!), mindig őt okolja hogy miatta van... mindig b@szogat hogy keveset vagyok itthon mert mindig vele vagyok és hónapok óta ezzel stresszben tart! muszáj találkoznom a barátommal,és mondtam neki hogy attól hogy nem jöhet át hozzánk attól én még átmegyek hozzájuk. Nem is szÍvesen vagyok itthon. És ez a fő problémája hogy keveset vagyok itthon.próbálom fenntartani az egyensúlyt, de soha nem sikerül. kevesebbet vagyok nálunk, sokszor időbe hazamegyek de az se jó neki.nem merem elmondani anyámnak hogy járunk. még kb egy 8-9 hónap mire el tudok költözni. mit csináljak addig hogy mindenkinek jó legyen ?

L/19


2013. jan. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
te semmit, a barátod meg mutassa meg, hogy igenis férfi, és álljon édesanyád szeme elé!
2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közöld édesanyáddal, hogy 19 éves vagy, és semmi köze nincs ahhoz, hogy Te kivel jársz, vagy kivel nem.. ha úgy tartja kedved akár az egész utca végigkúrhatna, mert önálló nő vagy és nem szólhat bele

viszont a gyereke vagy, akiért állítólag felelősséget vállalt, úgyhogy kidobnia sem ildomos


én nem titkolnám.. ha úgy akarja, legyen meg a véleménye, de akkor sincs hozzá köze, nem az ő élete, hanem a Tiéd

2013. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!