Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok nekem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok nekem, ha túlzottan szorongó ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fordult már elő veletek,hogy a mindennapi élet dolgai túl sok aggodalmat keltettek bennetek? Teszem azt új emberek megismerése,egy lány/fiú leszólítása,egy randevú,álláskeresés/interjú vagy ha egyszerűen csak sok idegen ember közé kerültetek. Ez az érzés nagyon frusztráló és úgy érzem leküzdhetetlen. Akármilyen új dologgal kell szembenéznem az életben azonnal jön a szorongás,a gyomorgörcs és a túlzott,túlkombinált aggodalom a folytonos kérdésekkel,mint például: Mi lesz hogyha? Hogyan oldom meg? Mit válaszolok? stb. stb...

Valószínűleg a dolgokat csak tetézi,hogy kevés az önbizalmam,ugyanis kevés sikeres élményem volt az életben.

A kérdésem az lenne,ha esetleg ti is ilyen emberek lennétek,ti hogyan csökkentettétek,esetleg hogyan szüntettétek meg ezt a hátráltató érzést magatokban? Valamint érdekelne a saját tapasztalataitok és tanácsaitok is. Nagyon szépen köszönöm,hogy végigolvastátok és a válaszokat is előre! 21/F


2013. jan. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt akarni is kell és tenni is kell érte. Ehhez nem szabad egész nap a sarokban ülni otthon mert úgy semmivel sem lesz jobb. Emeberek közé kell menni.
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keresni kell a fejlődés lehetőségeit, ez kinek mi
2013. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok. Megszüntetni nem lehet de nagymértékben csillapítani igen. Erre a legjobb módszerem hogy hiába van meg a zabszem attól függetlenül cselekszem. Mást nem tudsz tenni, de ez adni fog annyi önbizalmat hogy legközelebb sokkal bátrabban cselekedj.
2013. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem ülök a sarokban ennyit hozzátennék,de abban igazad van,hogy sokat kell tenni ezért. Csak az a probléma nem tudom milyen út lenne a sikeres nekem,hogy tényleg leküzdjem ezt a problémát. Ezért is kellene valami kiindulópont,hogy mit hogyan kéne,hogyan győzzem le az indokolatlan feszültséget magamban.
2013. jan. 20. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el vásárolgatni, kezd el beszélgetni az ellenkező nemmel, és majd figyeld a varázslatot. (meg fogsz változni)
2013. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia sztem próbálj meg minél több időt eltölteni a barátaiddal és rajtuk keresztül majd sikerül új embereket megismerned és egy idő után már csak nem fogsz annyira szorongani :)
2013. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám, sajnos még nem jöttem rá, hogyan oldhatnám meg:SS 20/L
2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!