Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbik, melegek, elmondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik, melegek, elmondtátok a családotoknak, barátaitoknak, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Fel meritek vállalni nyilvánosan?

Mit szóltak, amikor megtudták?


2013. jan. 20. 22:36
 1/10 panini ***** válasza:
100%
el.
2013. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Lumbulábi Lilla válaszát várom.
2013. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látom nagyon népszerű. :D
2013. jan. 20. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Inkább megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot.

Nem vagyok mazochista.


Azóta vannak új barátaim és új családom.

Azt, se tudom, hogy a szüleim élnek-e még.

Évekkel ezelőtt közöltem velük, hogy ha zaklatnak, feljelentem őket.

2013. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim és 1 barátnom tudják. Szüleim kicsit kiakadtak, de mára teljesen elfogadtak, megértenek, és mindenben megpróbálnak segíteni. A barátnőm is meglepődött kicsit, de azóta még jobban jóba vagyunk, minden rendben volt. Más nem tudja, nem is nagyon áll szándékomban elmondani másnak, de max még 1-2 barátomnak később. (Természetesen lányok)


18/F meleg

2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Bocs hogy offolok, de csalódott vagyok Lilla válaszának elmaradása miatt :(
2013. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tedd fel te is a kérdést, hátha most válaszol.

Köszi mindenkinek a választ!

2013. jan. 21. 20:33
 8/10 female_superiority ***** válasza:
100%

Lilla itt van! :-)

Lebuktam 16 évesen, az első barátnőmmel. Nemigen fogadták el, én viszont már jó tíz éve nem beszéltem velük!

2013. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A párommal mi felvállaljuk. Különösebben nem érdekel éppen mit gondolnak erről,simán megcsókolom az utcán is és mások előtt is,nem szégyellem ezt az egészet. Meg eleve az utcán úgyse tudják épp ki vagyok,akkor meg mit filózzak azon,hogy életem szerelmét megcsókoljam e vagy sem?

Jó,ez alól a szüleim mentesítve vannak,előttük nem enyelgünk,csak kézfogás. Bár ők még nem is tudják,de hamarosan megtudják,de nem érdekel,attól még a lányuk vagyok..

A többiek úgy tudták meg,hogy kitettük egy közösségi oldalra azt,hogy kapcsolatban vagyunk. Egy ideig kérdezgettek meg minden,de senkivel nem szakadt meg emiatt a kapcsolat,avagy csak nem hiszik el,de az meg nem az én problémám...:)

Ha már leszbikus vagyok és szeretem a párom,akkor felvállalom őt,nincs okom szégyellni.


17/L

2013. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
így két szüzesség. minkét formán elvesztheti.
2013. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!