Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Lentebb van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Lentebb van még egy kérdés is, amire szerintem a lányok jobban tudnak felelni, de ki tudja.

Figyelt kérdés

Barátom nagyon lelkesen szeretne nekem szerezni egy nőt akivel boldogan élhetek még meg nem... Ez azért van mert szerinte mióta szakítottam párommal, depis vagyok. Facen szólt is a tudtom nélkül egy szép lánynak: - Tetszel xy nevű haveromnak de nem mer neked szólni! Lány: - Aha megtaláltam őt, szólnál neki hogy megjelöltem? Köszike. Haverom: - Amúgy milyen, tetszik? Lány: - Nem csúnya de most van barátom!

Namost mondom én, hogyha van barátja akkor miért jelölt meg??? Én meg leírtam mindent hogy hogyan történ, hogy én ezelőtt nem is láttam. De tényleg nagyon tetszik. Ezt kicsit hosszan magyaráztam ahogy ezt a leírást is :) Szóval miért jelölt meg ha nem akar semmit? És jól tettem e hogy elmondtam hogy haverom magánakciójának áldozata. Egyébként nem volt fenn facen így még nem válaszolt.


27/F


2013. jan. 20. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember azt hihetné, hogy ennyi idősen már nem gyerekes cselekkel próbál csajozni. (ez a barátodnak szól többnyire)
2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdenek kihalni a normál ismerkedési módszerek sajnos....

Lassan már találkozás sem kell elég ha bökdösitek egymást -.-

2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát haverom az nagyon gyerekes. Állandóan csinálja a hülyeségei Am ő 25 éves. De nagyon jó társaság?
2013. jan. 21. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Tipikus h*lye nő,aki el akarja majd húzni lazán a mézesmadzagot, ha majd ráírsz :D sztem töröld :D
2013. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, és azt mondom, hogy a haverod egy idióta.

én biztos nem kezdenék olyan férfival - pláne 27 évessel! -, akinek a HAVERJA jön oda (akár virtuálisan), hogy "bocs, tetszel neki". mi ezt negyedikben kinőttük.

szerintem ezt a csajt hagyd, keress másikat, aki tetszik, és NE szólj a haverodnak, hanem először te írj rá/szólítsd meg.

meg egyébként is, mondd meg a haverodnak, hogy látod a jó szándékot, de legközelebb ne intézkedjen a te életed dolgaiban a tudtod nélkül.

2013. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én még fiatal koromban sem csináltam ilyet nem vagyok és voltam rászorulva! Most történt ilyen először. Szégyelem is magam a lány előtt emiatt, ezért írtam le neki hogy mi történt.
2013. jan. 21. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. hát, akkor talán menthető a dolog.

mindenesetre a haveroddal mindenképpen beszéld meg, hogy máskor ilyet ne csináljon.

2013. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1NruHtlan válasza:
Már a facén is ez a divet?? tetszel a haveromnak???ezmár oviba se jön be de azért fajul a világ na
2013. jan. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!