Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem érettebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem érettebbek személyiségre a tizenéves fiúk, mint a lányok? 21/L

Figyelt kérdés

Nekem valahogy úgy tűnik mostanában hogy így van.

Van az ismerősi körömben pár 15-17 éves fiú, és nagyon jól el tudok velük beszélgetni bármiről, akár komoly témákról is. Egyáltalán nem érzem azt hogy "kevesebbek" lennének amiért ilyen fiatalok.

De az ugyan ilyen korú lányok...na az katasztrófa ahogy a legtöbb viselkedik. Ha 10 percet a közelükbe kell töltenem már rosszul vagyok tőlük. Hihetetlenül gyerekesek még, hisztiznek, nyávognak, mindenen röhögnek visítva, persze a szájuk hatalmas mert ők már felnőttnek hiszik magukat, és merje ezt bárki megcáfolni..


2013. jan. 5. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én 15 éves fiú vagyok.. Én is ezt gondolom de persze vannak kivételek üind a fiuknál és a lányoknál is

Én ugy gondolom velem is elehet beszélgetni rendesen

2013. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25 évesen ismét középsulis környezetbe kerültem. Minden reggel tinikkel járok egy busszal, és az iskola is tele van velük. Azt kell mondjam, hogy szörnyű. A lányok sokkal borzalmasabbak, mint a fiúk. Szilveszteri buliban is megismerkedtem pár tizenéves sráccal, és teljesen normálisan el tudtam velük beszélgetni. Míg a lányok csak vonaglottak, és vihogtak a táncparketten.
2013. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalról vannak ilyen kivételek, akik normálisak. De a nagy többség nagyon gyerekes és primitív még ilyen korban, legyen az fiú vagy lány.
2013. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lányoknál , fiúknál is akadnak idióták :)
2013. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a mai helyzet, pontosan látod. Az egy dolog, hogy híresztelik a korábban érést, a valóság mást mutat.
2013. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyik oldalt nézzük, rengeteg idióta van...akár fiú akár lány oldalról nézve...akadnak kivételek de nem sok sajnos
2013. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is inkább az idősebb lányokkal tudok elbeszélgetni,a kortàrsaim nagyon komolytalanok.:/

Szerencsére vannak kivételek.

16/F

2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet 6 milliárd(vagy már lehet hogy 7) embert le általánosítani,de ha azt veszem alapul,hogy milyen embereket ismerek,általában a nők érnek hamarabb,legalább 2-3 évvel.Ezért szoktak a nők vagy lányok idősebbekkel járni.Nekem is 2-3 évvel fiatalabb barátnőim szoktak lenni.Bár én különös életemnek köszönhetően hamar érett felnőtt kellett hogy legyek,a gyerek kor hamar véget ért.De Akiket ismerek,náluk ez van.Ugy hogy nem,szerintem nincs igazad.
2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igaza van teljesen
2013. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem a idióta 14-18 éves fiúk jobban zavarnak a villamoson.
2013. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!