Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha ezért nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha ezért nem szeretnék járni a sráccal?

Figyelt kérdés

sziasztok

van egy srác a sulimban,akinek tetszem,ő is elég jóképű,

randizni szeretne velem,viszont nekem nagyon nem jön be a stílusa,eléggé bunkó


ez a következőkben nyilvánul meg:

lenézi a szellemi fogyatékos embereket,meg múltkor a haverjával kinevettek egy fogyatékos nőt az utcán

én sajnálom a beteg embereket,és ez engem zavart,mivel én is ott voltam

meg van egy osztálytársunk,aki szegény,és szakadt a táskája,meg kinyúlt pulóvert szokott hordani,ő meg szekálja,mint egy óvódás,pedig már 18 éves,én 17......

Úgy érzem hogy belsőleg nincs benne semmi,amit értékelni tudnék,viszont nagyon helyes,de ez meg nekem nem elég ahhoz hogy járjunk,mert amúgy iszonyat taszít,a barátnőm szerint hülye vagyok,mert az osztályban ő a legjobb pasi,és ha másokkal bunkó,az nem jelenti azt,hogy velem is az lenne.....én ezt megértem,de nekem az sem tetszik hogy ő másokkal bunkó......



2013. jan. 21. 10:40
1 2 3
 1/23 Pretty Ballerina ***** válasza:
63%
Inkább az a ciki, hogy helyesnek tartod annak ellenére, hogy egy tapló.
2013. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon szép dolog, hogy így gondolkodsz, hogy a jelleme nagyon fontos a fiúnak. Csak egy a baj, hogy te nőből vagy és a nők többsége sajnos előbb vagy utóbb hajlandó elnézni egy fiúnak a b.nk.ságát, csak mert nagyon tetszik neki, ezáltal belemegy a játékba és összejön a trágárul beszélő macsóval. Légy szíves ne tedd ezt!
2013. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg összebarátkozni vele járás helyett, hátha csak éretlen.. Nem ciki, inkább jó, hogy ezek szemet szúrnak neked és ne menj bele egy kapcsolatba, ha kétségeid vannak
2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ma 10:42


Hát én ezt nem tudom elnézni,és nem tudom ki az,aki ezt elnézi!

1. Az miért ciki,ha elmondom hogy amúgy tényleg jóképű,az osztályban minden lánynak tetszik.......barátnőmnek is megmondtam,hogy járjon vele nyugodtan,erre ő "neki te tetszel,mégpedig nagyon,úgyis addig fog udvarolni,míg nemet mondasz!"

Nem hiszem hogy éretlen,a többi fiú azért nem ennyire bunkó,szerintem alapjáraton ilyen,barátkozni sem nagyon szeretnék vele.....biztos ti is éreztétek már úgy,hogy valaki nagyon taszít titeket,én ezt érzem ha mellettem van,vagy odajön hozzám.

Azt akartam neki mondani,hogy van barátom,de a drága barátnőmtől kérdezgetett rólam ő meg elmondta hogy nincsen.....

2013. jan. 21. 10:51
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha a baratnodnek annyi eleg ahhoz hogy dobjon egy hatast mert valaki jokepu akkor ez az o szegenysegi bizonyitvanya. Hosszu tavon ugysem mukodne a dolog, egy

18 eves fiu foleg ha jo kepunek mondhato nem fog sokaig rad koncentralni.

2013. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Ha neked kell az is, hogy belsőleg megfogjon akkor tényleg értelmes lány vagy, és így nem is javasolt a kapcsolat. (részemről legalábbis)

Ha veled nem is lenne bunkó, meddig tudnád elviselni, hogy mindenki mással az, pláne ha olyannal aki esetleg kedves számodra...?

2013. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem bunkóság, csak ő lazább felfogású. A a fogyatékosokat humoristáknak fogja fel, akiket jól ki kell röhögni. Te pedig extraérzékeny tipus vagy, aki mindent benyel, mindenen besértődik, egy bas zdmeget nem lehet előtted kimondani kategoria lehetsz.

A srác jól fog járni,ha nem erőlteted magadat rá. Nekem se kellene egy ilyen elves maca.

Egy esetben van helye hogy nekiállj sértődgetni, ha téged gúnyol. A vadidegenek sorsát te csak ne hordozgasd a szíveden, ők senkik, azon nevet akin akar, miközöd hozzá.

Egyébként elég nevetséges csak ez miatt lemondani valakiről, nekem se kéne viszont ilyen nő mint amilyen te vagy. A többieket meg leszarni, idegenek semmit nem számítanak.

2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kéne csináld hogy nemet mondasz neki, aztán ha rákérdez hogy miért akkor elmondod, hogy azért mert gyerekesnek találod ezt a magatartást. Lehet magába fordulna egy kicsit.. végül is 18 éves srác, még be se nőtt a feje lágya, azért viselkedik ovis módjára. De egy kedves lány kedvéért lehet, hogy hajlandó lenne kicsit érni.

Én úgy gondolom legalábbis, hogy ez nem biztos hogy bunkóság csak puszta éretlenség.

2013. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy jól döntesz. Egy normális kapcsolatban az édes kevés ha jóképű a srác. Belsőleg is meg kell fogjon, de úgy látom ez a gyerek inkább egy kis patkány. Ne pazarold rá az idődet, tuti hogy vannak normális srácok is a közeledben.
2013. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

hogy normális? ha járnál vele ugyanakkora seggarcnak tartanálak téged is mint őt :D "zsák a foltját"

van más helyes pali is tuti, nézelődj... csak sajna aki nem a toppon van az kell a ráknak :D

2013. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!