Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác állandóan bunkózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác állandóan bunkózik vagyis inkább bunkó beszolásai vannak amik engem sértenek még ha ő viccből mondja is. De közbe ő szeret és járni akar velem. Szerintetek ilyenkor mivan a sráccal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16 alatt van, az tuti.
2009. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy talán te veszed picit érzékenyen a dolgokat?

Ne érts félre, nem a srácot akarom védeni, de vannak olyan esetek, hogy a másik fél túl szenzitív, és mindent könnyen magára vesz.

Meg lehet, hogy tényleg csak viccelődni próbál a srác, ki tudja...

2009. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves? 13 körül? ők szoktak így udvarolni... vagy pedig igencsak későn érő típus a fiúcska...
2009. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bunkók a sztárok. Mindig azokat választják a nők.
2009. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki meg az évszámokon van kiakadva az fogja már be. Mért kell minden kérdezőt lehordanotok? Őnekik minden kérdés ugyanolyan komoly. Akkor is ha 13 évesek. Mi a fvszt kell gúnyolódni más érzéseivel. S@ggfejek vagytok.
2009. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőre gondoltam, hanem arra a bunkesz gyerekre.
2009. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyet, hát 16 éves, de agyilag szerintem olyan 10 körül lehet. Az ilyet hagyd, nagyon gyerekes és semmi jóra nem vezet később sem!

18/L

2009. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Amúgy 18éves a srác 19lesz.
2009. dec. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!