Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem lefeküdtem a mostohate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem lefeküdtem a mostohatestvéremmel. Most mit csináljak? Én nem akarom, hogy ennyivel vége legyen. De nem tudom, hogy egyáltalán bejövök-e neki. ( tudom, hogy ez nem helyes de normális válaszokat szeretnék! )

Figyelt kérdés
Másfél éve ismertem meg, de csak három hónapja élünk együtt. Ha jobban belegondolok már a nyáron is utalt arra, hogy bejövök neki, de akkor még nem így fogtam fel. Én 15 vagyok, és 7 év van köztünk. Egy pár hete mindketten berugtunk és este bejött a szobámba. A szüleink persze nem tudják, mert már aludtak. Én nem bántam meg, de nem tudom, hogy csak az alkohol miatt történt vagy egyébként is ezt akarta. Azóta olyan mintha nem is történt volna semmi. Tovább lépjek és felejtsem el vagy lehet ennek folytatása?

2013. jan. 21. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vér szerinti, akkor meg?
2013. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a majdnem alatt mit értesz ?
2013. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:D fura egy család lesztek hamarosan, ha nem felejted el. De ha kialakul vmi, akk beszéljétek meg.
2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lépj tovább... A szülők nem valószínű, hogy jó szemmel néznék a dolgot. És ha megtörténik, akkor nem biztos abba tudjátok hagyni...
2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 menta34 ***** válasza:
0%
Ha 15F vagy és tanulnál a 22 éves nővérkédtől akkor lelked rajta, de ha 15L vagy és a 22F bátyó téged dugna az már gáz :))
2013. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem felejtős... hiába nem vérszerinti, de ha lesz köztetek vmi, nagyon gáz lesz egy fedél alatt élni.
2013. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány! Orálisan kielégítettem, ô meg megujjazott. Ennél szebben nem tudom leírni. És köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 21. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Van közös vér szerinti szülötök? Amig csak szaporodásmentes játékaitok vannak, nem gond, csak talán a szülök nem néznék jo szemmel.
2013. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem is ki elégíthetnél orálisan..
2013. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hja, "csak" ennyi volt? Akkor már úgyis mindegy, dugjatok rendesen.
2013. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!