Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Helyes ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Helyes ez így? (Normális válaszokat, köszi! )

Figyelt kérdés

Most már 3 hónapja nem beszélünk barátommal, és most ismét minden úgy van, mint akkor, amikor legutóbb összevesztünk. Olyan szinten sikerült kizárni magamból minden érzelmet, hogy egyáltalán nem érdekelt, ha valakit megbántottam, nem foglalkoztam a következményekkel, mindent félvállról vettem stb.

És tudom, hogy az a viselkedés egyáltalán nem volt helyes, de elkezdett hiányozni az, hogy fele annyi agyalgás, fele annyi emlékkép és semmi érzelem. Sosem hittem, hogy így fogom gondolni, de hiányzik az, hogy ne érezzek! :(

Mit tegyek, ha tudom, hogy nem lenne szabad újra visszatérni ahhoz az énemhez? :S


Egy lány



2012. nov. 25. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél érzéketlen. Az sosem jó. Az érzelmek kellenek.
2012. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
az milyen kapcsolat ha 3 hónbapja nem beszéltek????? ez ne is kapcsolat
2012. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, bocs, ha nem volt egyértelmű...már nincs közünk egymáshoz.
2012. nov. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!