Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év feletti lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok! Milyen öltözködi stílus jön ben nektek egy pasin?

Figyelt kérdés
Linkeljetek hozzá képet is légyszíves!
2013. jan. 21. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:

* öltözködési

sorry elgépeltem

2013. jan. 21. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Farmer+póló.
2013. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Farmer póló és kész ennyi?
2013. jan. 21. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Sportosan elegans.

Attol lecsuszik a bugyim. (kepletesen)

2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Akkor fehér Nike Runner + öltöny nem ? :)
2013. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem :)

Pl egy sportos utcai cipo, farmer, vmi szines ing es arra V kivagott pulcsi :)

2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan, ami illik az egyéniségéhez, de... Nem szeretem, ha egy pasi ilyen trehány metálos cuccokban, vagy hiphop stílusban öltözködik, mert az szerintem gyerekes. Sötét farmer, ing, pulcsi, sportosabb cipő a hétköznapokra, esetleg valami normális póló. Általában az egyszínű, szürke, fekete, barna, zöld, sötétkék, pólókat kedvelem, ugyanígy a farmernél is, ne legyen pl. szakadt, vagy mintás, stb. Szóval a klasszikusan és sportosan elegáns stílust kedvelem, illetve nagyon tetszenek még az öltönyös pasik is. :) 21L
2013. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!