Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok szerintetek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szerintetek ez a haj stilus vagány a lányoknak?

Figyelt kérdés

Igy néz ki: [link]

[link]

gondolkozok hogy vágassam le igy mert nagyon tetszik,es amugy is akartam valami ujat :)



2013. jan. 2. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem annyira nem rossz...egynek elmegy...viszont frufruban lehetne ritkább
2013. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tutajos :)
2013. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igazi kis madár emós
2013. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
meg ezt a katejóriát sem találtad el
2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jön be. :)
2013. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem állati hülyén néz ki.
2013. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez szerintem nagyon emberfüggő. egy igazi lázadó típusú, erős egyéniséggel rendelkező emberhez még passzolhat is. na meg persze fejformától és testtől is függ..
2013. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gagyi
2013. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez de gáz:D Pedig nekem nincs bajom az extrém hajakkal, sőt szeretem őket, de ez szimplán béna. Szélesebb a frufru, mint a csaj feje, emiatt olyan, mintha valami sapka lenne rajta. Plusz ez a szögegyenesre vágott fazonú frufru nagyon keveseknek áll jól. Hátul meg olyan, mintha elkapta volna egy fűnyíró. Lehet, hogy ki lehetne hozni valami vagányat is ebből az ötletből, de ez egy nagyon amatőr munka, vagy csak egy paróka.
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Animékben igen valóságban nem tom elképzelni
2013. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!