Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Egy suliba járunk és szünetekben sokszor néz, ha egy emeleten vagyunk vagy ha jövök szembe a folyosón. Az a baj, hogy ez megy már 2 hónapja. Mindíg ha meglát néz és ennyi. Meg még az is baj, hogy ő 18 éves. Akkor ha tetszenék neki akkor már lépett volna nem?

15/L


2013. jan. 21. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki akkor se biztos,hogy lépett volna.

1. nem akar beégni ha mégsem

2. nem mer

3. annyira nem tetszel neki.

Jelöld be facsén és beszélgess vele

2013. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos túl fiatalnak gondol ,én már csak tudom,mert van egy szép lány aki folyton bámul ,csak 15 éves ,én meg 19 éves vagyok,én csak akkor nézzem ,hogy ha láttom ,hogy engem bámul,és gyorsan el nézz ,ekkor nagyon aranyos tud lenni ! :D.Ismerkednék vele,de túl fiatal.Ha nem igy van akkor a srác túl félénk :D
2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka! :)
2013. jan. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!