Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

volt egy pasim néhány hónapig voltunk együtt, neki volt egy lány osztálytársa aki szemet vetett a pasim.A csajnak is volt egy pasija én kidobtam a barátomat mert láttam miket beszéltek, szakításunk után találkozott a csajjal, én meg bejelöltem a pasiját és megírtam neki hogy én nem bíznék a barátnőjébe stb. A csaj szakított a párjával hitte össze jön vele az exem, na de nem jöttek össze, és mi így 2 hét elteltével elkezdtünk beszélgetni, elvileg tetszem neki és persze ő is nekem, és megbeszéltük hogy randizni fogunk! Mi a véleményetek??

Ma hívott hogy tetszem és akar engem, de most bulizgat picit én meg már érzek vmi furcsaságot úgy értem pici féltékenykedés, bár nincs mire, és nem is vagyok az, csak érzem hogy érdekel.


2013. jan. 19. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Most a másik csajnak az exére gondolsz? o.O
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!