Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heeey lányok! A komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heeey lányok! A komolyabb fiúk bejönnek? Olyanok akik fittyet hánynak arra, hogy más mit gondol róluk és kiállnak a saját igazuk mellett, de egyben (túl) humorosak is, és kapaszkodjatok. GITÁROZNAK? 15/F

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kérdésből aztán sugárzik a komolyság. Szerény véleményem szerint pedig a komolyság és a beleszarok a világba stílus között van különbség.


És gitároznak.. hát ezaz, hogy és? veszek egy gitárt és pengetem akkor már menő leszek és özönlenek a csajok

2013. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem tudom, én bírom a fejed :) bár őszintén szólva ha 15 éves kis csaj lennék, irritálnál
2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jól meghirdetted magad.:'D
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 The Other ***** válasza:
Te tisztában vagy a szavak jelentésével?
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A komoly fiúk nem írják azt, hogy "Heeey".


Ja, és tudnak helyesenírni. Bocs, tesó.

2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Ja, ursula ursulellának igaza van,bizony,irritáló vagy :DD

És már bocs,de az írásodból nagyon nem az jött le,hogy komoly vagy :D

2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A komolyabbak biztos, de az ilyen kis beképzelt majmokra senki nem kíváncsi!
2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek igaza van, úgy értem részben komoly részben fiatal. Ez így érthető? A komolyságot meg arra értem, hogy "komolyabb" pár általános 15-évesnél akiknek az egyetlen céljuk az ivás meg a leküzdhetetlen dughatnékuk.
2013. jan. 21. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Eztmondják rám,hogy ilyen vagyok,csak nem fiú:D 15/L
2013. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja,hogy így érted a komolyságot:D igen bejönnek xD utolsó vagyok
2013. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!