Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja ezeket ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezeket ha még annyira friss?

Figyelt kérdés

van egy fiú (22) én 20 vagyok ismerkedtünk egy ideje, ma találkoztunk több órát voltunk együtt, sétálgattunk, majd aztán elcsattant 1-2-3-4-5 csókocska, puszilta az arcom ami különösképp jobban esett-Ölelgettük egyámást, és már akkor feltűnt mindkettőnknek hogy úgy csináljunk mintha tartana 1hónapja.

Végül még nem mondtuk ki hogy na igen ez járás, még el kell telnie 1-2 talinak, hogy kimondjuk persze megismerni nem fogjuk egymást azt tudom, na és facebookon írja hogy "imádlak" és hogy "szeri" ti mire gondoltok?


2013. jan. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy nem értem, mire vársz választ, meg hogy miért ebbe a kategóriába írtál.
2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg 20 éves vagy?? nem 12???????
2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ŐŐ, azt hogy jártok??
2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyémántcipő túl szoros!Micsoda problémák, embertelen, én mondom nektek,
2013. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Én arra gondolok hogy ismerkedik két ember.
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a legelső ismerkedésed, akkor nem kínos... :)
2013. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!