Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki jól néz ki, kedves, aranyos és valami csoda folytán nem elsősorban a fiú külseje, hanem a benne lakozó dolgok érdeklik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:13
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mint a mája?
2013. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rainbowinthedark ***** válasza:
Igen van!
2013. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az exem. De már foglalt.
2013. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a tárcádban lévö dolgok érdeklik :D de ha jól kifogod igen van . mondjuk nem minden esetbe azért ha arra gondolsz hogy kicsit mackosabb vagy a lányok szeretik azt .. de ha mit tudom én fogzabájzó szemüveg meg zsiros haj stb akkor ne reménykedj :D
2013. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked fontos, hogy jól nézzen ki, de legyen elnéző a te külsőddel kapcsolatban. Hol a fair play?
2013. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja, a lány nézzen ki jól, ezt a pasi elvárja, de a csaj ne várja viszont... aztaa micsoda kölcsönösség.


Amúgy: van, csak a csúnya pasiknak legtöbbször súlyos önértékelési problémái vannak, nincs önbizalmuk, nem mernek kezdeményezni, össze vissza beszélnek ha nem csúnya csajjal találkoznak, ráadásul haragosak is a világra mivel úgy érzik, nem értékelik őket, a nőket mint egyértelműen pénz- és helyesfiú-hajhász ribiknek titulálják, de ha meg merjük mondani, hogy nem a külső miatt nem kellene nekünk, akkor az csak hazugság lehet....

Hangsúlyozom, biztos van kivétel.

2013. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A.Romanov ***** válasza:
Van ilyen. Az egyik legszebb lány akivel valaha találkoztam. Sajnos nem engem választott, 4 hónapja szeretem reménytelenül. De legalább ő boldog.
2013. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez a májas dolog nem is hülyeség. Elvégre ki szereti az alkoholistákat? Ez érdekes, mert külsőre rohadtul nem nézek ki mackósnak, viszont belül nagyon az vagyok. A tárcámban meg a mai napi zsebpénzem meg pár ebéd\buszjegy található. Azzal még nem igen tudok hódítani.
2013. jan. 21. 21:20
 9/15 A kérdező kommentje:
fair play, fair play, hol van az a mai világban?
2013. jan. 21. 21:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a jól néz ki kicsit tág fogalom:)

Ha nem arra a fajtára gondolsz aki kacsaszájjal meg egyebekkel pózolgat facebookon, akkor igen biztos van. De az ilyen lányok ha nem nézik a külsődet, akkor azt biztos elvárják hogy legyen némi önbizalmad és ne csak szenvedni tudj.

2013. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!