Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért tetszenek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért tetszenek nektek az alacsony csajok? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést kiírtak már tudom, de akkor mindig azokat a válaszokat kapták a kérdezők, hogy, mert olyan kis

- édi-bédik

- aranyosak

- ártatlanok

- cukik

stb.

És mi van akkor, ha 158 centi vagyok de valahogy képtelenség rám ragasztani a "cuki" jelzőt? Rockdalok, szegecses kiegészítők, fekete/vörös körömlakk, bőrcuccok, motor, enyhén cinikus életszemlélet és egy csöppnyi szarkazmus is felfedezhető a szavaimban... ehhez a leíráshoz nekem nem passzol az "aranyos" szó. Egy ilyen kaliberű lány is bejönne nektek?

Egyébként 18 vagyok.



2013. jan. 12. 23:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Tetszenek és kész. Ezen nincs mit megmagyarázni. :)
2013. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Akkor az van, hogy reméljük majd felnősz egyszer...
2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor tömör gyönyör :D
2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Mókusgyilkos ***** válasza:
STIPI!
2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
46%

szerintem még így is cuki lehetsz :)

én barátnőm is 158.

egy alacsony lány csak akkor nem cuki, ha legalább 80 kiló.

2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Két kategória van. A törékeny kiscsajok (szó szerint "kis") és a "bors". Előbbit részesítem előnyben.
2013. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%
Álomlány vagy! :)
2013. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Mókusgyilkos ***** válasza:
59%
na de hogy a kérdésre is válaszoljak: az ilyen lányokba meg az a cuki ahogy reagálnak arra hogy "aranyos vagy." :D alapból szeretem a rock / punk vonalon mozgó őrültebb lánykákat és hát cukkolni is jó őket :)
2013. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Csak,meg én se vagyok olyan magas...nem tudom veled hogy mi,majd mindjárt írok,és kiderítem.
2013. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
B@szodj meg Mókus :)
2013. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!