Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány embernek tetszettetek/volt szerelmes belétek életetek során?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0.
2013. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak az érintettek tudnák megválaszolni.

Hogy szerelmes hány volt... Kb. talán 5. Hogy hánynak tetszettem, azt össze nem tudnám számolni, főleg, hogy ezek között számtalan van, aki nem közölte ezt velem kerek perec.

Olyan viszont, akivel teljes mértékben kölcsönösek voltak ezen az érzések, igencsak kevés volt, ritkán jön össze nekem, hogy tényleg igaz szerelmei legyünk egymásnak valakivel...

:)

2013. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0/0
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok embernek tetszettem,mondjuk 5-nek.

Szerelmes szerintem még senki nem volt belém,legalábbis nem tudok róla!

2013. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok, mert jól nézek ki, közvetlen vagyok, és nem vagyok buta.
2013. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!