Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki 14/l, én meg 14/f vagyok. Nagyon jóban vagyunk, de szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megkérdezni, hogy bejövök-e neki, mert félek, hogy azt hinné, hogy csak járni akarok vele, meg kihasználni. Ami nem igaz, mert nagyon jó barátom és nagyon kedvelem. Minden nap beszélgetünk facebookon, meg személyesen is. Nagyon szeretem. Hogy derítsem ki, hogy tetszem-e neki? Mit tudnék csinálni ilyen helyzetbe?
2013. jan. 20. 13:37
 1/6 Én nem? ***** válasza:
Hát pls Szia tetszem neked? :)
2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondtam, hogy nem akarom megkérdezni, mert félek, hogy a jó barátságunknak is vége lenne, mert lehet, hogy azt hinné, hogy csak ki akarom használni meg csak járni akarok vele.
2013. jan. 20. 13:45
 3/6 Tapasztalatlan ***** válasza:
Miért nem járni akarsz vele? O.o
2013. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, de közben meg nagyon jó barátom is. De ha nem járunk, akkor legalább a barátságunkat meg akarom tartani. De ha megkérdezném, akkor lehet, hogy még barátkozni se akarna velem. Már régebben megkérdeztem, akkor konkrétan nem válaszolt, mert nem akart megbántani.(magyarul: nem) De én nem adom fel. Érzem, hogy még lehet köztünk valami.
2013. jan. 20. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
nem értesz te ehhez ny0myyy -.- nem vagy elég jó ahhoz a lányhoz...:D
2014. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki engem is kerget valaki de nagyon! Es ez marhara idegesito tud lenne hagyd beken felejtsd el tudom nem nehez de ez van:/
2014. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!